Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen válogatósak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen válogatósak a lányok külsőre?

Figyelt kérdés
Csak nézem, hogy tök normális kinézetű srácokat utasítanak vissza, nem is értem ezt.

2012. máj. 22. 16:45
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
-.-
2012. máj. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
normális, kinek mi. Nézzük az én esetem: jaj tudom ki vagy hopp stb... és 1 vasalthajú meleggel van az ilyen... 5 év mulva megkomolyodnak ezek...
2012. máj. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
babám, csak azért, mert mindkét nemnek fontos az, h testileg is vonzódni tudjon a másikhoz. aki ezt nem tudja felfogni és csak picsogni képes, az beza soha nem talál magának párt. minek jönne össze egy lány egy pasival, ha nem jön be neki, könyörgöm? csak saját magát csapná be. és ha már itt tartunk, nem kell az álszent duma, a férfiaknak is ugyanolyan fontos a külső, csak épp ők mondjuk nem a magasságra és arcra mennek, hanem mellre, fenékre, meg alakra. fogadd el, h az emberek a külsőt és a belsőt egyaránt nézik.
2012. máj. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert ti is válogatósok vagytok. Ennyi az egész ti sem szeretnétek egy csúnyácska lánnyal járni vagy egy olyannal akihez egyáltalán nem vonzódtok még akkor se ha esetleg tök átlagosan néz ki. Ízlés kérdése minden, ízlése meg ugye mindenkinek van nem csak a csajoknak a fiuknak is.
2012. máj. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
0%
Mert borzasztóan felszínesek. Az számít nekik, h az utcán végigmenve mindenki irigyelje őket, h milyen jóképű pasijuk van.
2012. máj. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
93%
ma 17:11 - cica, hallottál már olyanról, h testi vonzalom? ja lehet nem ismered a fogalmat, ha még hozzád nem vonzódott senki, de nem kell úgy tenni azért, mintha nem létezne. te kis ennivalóan naiv gyerek :P
2012. máj. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%

Nem működik a kémia közöttük. Ez független valamennyire a kinézettől, mert az emberek mások, én például nem tudom elképzelni,hogy másoknak mi tetszik a hosszú festett hajú férfiakban, engem a hideg ráz tőlük, más meg imádja őket.


Szóval nem ezen múlik, kinek mi az átlagos és ki mit lát szépnek.

2012. máj. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
17:18 Igen, tudom mi az a testi vonzalom. A nőknél ugyanaz, mint a szerelem.
2012. máj. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
hogy neked még nem volt soha az életben bármilyen kontaktod nőkkel, az is tuti utolsó, egyre viccesebb dolgokat írsz :D
2012. máj. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
Ha nem lett volna kontaktom nőkkel, akkor elhinném, h nekik a személyiség meg a belső érték a fontosak ;)
2012. máj. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!