Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerettem egy hírességbe....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy hírességbe. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Mielőtt bárki is elítélne,tudom hogy ez hülyeség,hiszen elérhetetlen számomra.De mégiscsak szeretném leírni nektek a helyzetet.Ez a személy amúgy európai,és sajna külföldi.Szóval nem SP,nem Fluor,de nem is Justin Bieber.Hogy ki azt nem mondom el,mert nem is az a lényeg.Rengeteg rajongója,többségük persze lány(pasi az illető).És szokták mondani hogy tinicsajok csak azért szeretnek hírességeket mert jóképűek,stb.Ezt én is szeretem benne,de az a ,,bökkenő" hogy én tényleg nemcsak ezt szeretem benne,hanem az embert is,mert nagyon kedves,humoros,vicces,egészségesen él,nem iszik alkoholt,a többi sztárhoz képest nagyon rendes(a nagy részükhöz képest biztosan).Szóval nem csak a pofiját szeretem,hanem emberileg is,ezért úgy érzem hogy tökéletes társ lenne számomra.Tudom hogy 90% valószínűséggel elérhetetlen.De nem tudom,értitek mire célzok?Szóval nem egy átlagos kis tiniliba vagyok,aki a pofiját szereti,hanem én emberileg is szeretem,gyakran éreztem úgy hogy tökéletes lenne számomra társnak.Van egy másik híresség aki szintén jóképű,de őt kevésbé szeretem,de ő nem ennyire rendes,szóval nálam úgy általába nemcsak a ,,pofi" számít.De reménytelen,viszont én tényleg nem úgy szeretem mint egy átlagos csitri.Már bocsi a kifejezésért,sőt,igazából néha saját magam vagyok rosszul attól ha látom hogy megjelenik valahol,és a lánytömeg máris úgy sikolt,hogy a saját hangját alig hallja.Emberként tökéletes lenne számomra,de mégse lehet így.Mit csináljak,erről mot gondoltok?Kérlek szépen titeket,hogy ne adjatok olyan válaszokat hogy egy átlagos csitri vagyok,mert a leírottak miatt mondom pont hogy nem.Azt szokták még mondani egy ilyenre,hogy elmúlik.De szerintem ez nem,pont azért mert nemcsak a pofija miatt szeretem,és ha emberileg szeretek valakit,akkor az azért kicsit más.Néha észre is veszem egyre inkább hogy néha emberként gondolok rá,nem a média szereplései miatt.
2012. máj. 14. 21:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
62%
hidd el, az a tízmillió másik tini is ugyan ezt gondolja, ők sem csak a pofit látják, hanem a csodálatos belsejét a csodálatos pasinak! hidd el, nem vagy különb, nem kell ide 2 oldalas rizsa. és nem kell semmi extrát csinálnod, majd kinövöd, főleg ha élőben megismersz egy igazi férfit.
2012. máj. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

1. azt gondolod, hogy egy médiából ismert emberről hiteles képet kaphatsz és tényleg megismerheted?

2. 90% valószínűséggel elérhetetlen? nem gondolod, hogy inkább 100?

3. szóval.. semmi esélyed

2012. máj. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Macs1209 ***** válasza:
Majd kinövöd.
2012. máj. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Szerintem csitriként mindenki ugyanezt gondolta valamelyik hírességről, én is. Hidd el, kinövöd!Ez nem szerelem, még csak a közelében sincs. Amit te érzel rajongásnak hívják, még ha most nem is értesz ezzel egyet!

2 gyerekes anyuka

2012. máj. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
És még csak annyit hadd írjak le,hogy bármit megtennék érte.De itt ne a hülyeségekre gondoljatok.Hanem arra hogy elmennék hozzá,és szívesen megismerném a családját,ha úgy van,én alkalmazkodnék őhozzá,hülyeségekkel nem terhelném,télleg értelmesen beszélnék vele.Úgy érzem ő lenen az igazi:S.Tudom hogy ez így hülyeség,de tényleg nem úgy érzek mint egy átlagos sikítozó tinicsajszi ott ahol ő megjelenik.Remélem elhiszitek és értitek.Kérlek csak értelmes válaszokat küldjetek.Mellesleg megjegyezném,hogy nem úgy volt ez hogy tetszett egy hónapig és ennyi,volt egy idő mikor nagyon tetszett,és hará gondoltam,akkor nekem valahogy lelki erőt adott,és kibírtam mindent.Ez talán hülyén hangzik,de nem tudom máshogy írni.Szóval az életem rosszabb időszakában is ,,velem volt".Persze biztos azt írjátok hogy felejtsem el,de légyszives valami mást is mondjatok tanácsnak.Egyáltalán mit gondoltok?Elhiszitek nekem hogy nem egy átlagos csitri vagyok és hogy tényleg szeretem?
2012. máj. 14. 22:07
 6/14 A kérdező kommentje:
bocsánat hogy ilyen hosszú lett.Valamit nem írtam le,de azt úgysem hinné el senki.SZóval azt ,hogy igazából beszéltem is vele,msnen,és mielőtt bárki azt mondaná,hogy kamu,megjegyezném,hogy megengedte nekem hogy lássam,webkamerával,és ott is rendes volt,szóval nem csak azért mert úgy állítják be.Ezt eddig direkt nem írtam.Szóval ezért is nehezebb elfelejteni,nem is tudnám pont ezért.De ha nem hiszitek el ezt sem(hogy kamerával is gondoljátok hogy nem igazi)akkor nem tudok mit csinálni.:S Bocsi még1x.
2012. máj. 14. 22:13
 7/14 A kérdező kommentje:
Mindenesetre köszönöm a válaszokat.Ment mindenkinek a zöld kéz.:)
2012. máj. 14. 22:16
 8/14 anonim ***** válasza:
hány éves vagy , és ő?
2012. máj. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
ő 21.
2012. máj. 14. 22:26
 10/14 anonim ***** válasza:
Én is így voltam. Jártam az emberkém koncertjeire, kisebb falusi koncerteken alkalmunk nyílt beszélgetni, majd találkoztunk már privátba is, azóta megvan a telefonszáma. És már csókolóztam is vele. Egyelőre nem lett több a dologból de még ki tudja. Én biztatni tudlak... Csak ne rajongj hanem szeress.
2012. máj. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!