Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bennem van a baj?

Figyelt kérdés
3 eve tart a kapcsolatom, ami nagyon rossz. szakitunk, ujra ossze jovunk es igy megy. amikor szakitunk mindig a parom akarja utana kb 1 honap kulon toltott ido mulva ujra ra jon hogy szeret es akar.amikor ujra eggyut vagunk kb 1 honapig tart az hogy szeret, utana ismet nem vagyok erdekes a szamara.miert van ez? azert is engettem mindig vissza magamhoz, mert meg valahol mindig szeretem.Miert csinalja? nem akar velem lenni, de nem birna ki ha massal latna ?vagy?!

2012. máj. 24. 15:25
 1/4 anonim ***** válasza:
felejtsétek el egymást
2012. máj. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ennek már semmi értelme sincs. Az lenne a legjobb, hogy ha elengednétek egymást. Persze egy 3 éves kapcsolat után ez nehéz. De ez így nem fog működni. Mindketten jobban jártok.
2012. máj. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Próbáld ki gazellával és a párodnak is ezt javaslom!
2012. máj. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 ASOT ***** válasza:

Ha vele maradsz, és mindig vissza fogod fogadni, akkor saját magadnak köszönd majd, hogy tönkrement az életed és éveket b@sztál el egy ilyen kapcsolatra.


amikor hiánya van akkor szeret téged...és te ezt be is veszed...

2012. máj. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!