Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a francért van ennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a francért van ennyi idióta, aki elfogadja, tolerálja a homokosokat, leszbiket?

Figyelt kérdés
2012. máj. 24. 16:25
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
Te is más vagy, idióta! Ajánlanám figyelmébe minden homofóbnak ezt a cikket: [link]
2012. máj. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:

Kilences, ez egy szimpatikus hozzáállás.


A vonulással kapcsolatban:

A patakot a legjobb a medrében hagyni, és ott szépen elcsordogál. Ezt <a href="http://www.nol.hu/archivum/archiv-158081" target="_blank">nem tették meg</a>. Ha békén hagyták volna őket, akkor most nem lenne vonulás.

2012. máj. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
95%

Tetszelegj csak, kérdező, de attól még neked kéne magadba nézned. Én is homofób voltam tizenévesen, de ezt nem tudtam ésszerűen megmagyarázni, ezért lassan leépítettem magamban ezt az érzést. Sokkal jobb így. Most már kívülről látom a homofóbiát, és nem tetszik.


39F

2012. máj. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
48%

Őszintén szólva kiborít ez a fajta csőlátás... Szerintem sem egészséges dolog a homoszexualitás, de k*rvára nem az erkölcsi dogmák miatt, hanem mert teljesen természetellenes. Ennek ellenére most te így egyöntetűen ki mered jelenteni, hogy aki nem vágyik az ellenkező nemre, az bizony ne éljen szexuális életet, mert szerinted nem erkölcsös. Te magasról szarsz arra, hogy neki mi a jó, szerinted őket érdekelni fogják a te erkölcseid? Ott van egy b*zi, találkozik egy másikkal, és azt várod, hogy csak azért, mert az emberek szerint ez nem fasza, ők ne csinálják? Én azt mondom neked, innentől nem ehetsz tejterméket, mert az nem a természetes étrendünk része. Te mit fogsz erre mondani? Azt, hogy bizony, te szereted, és nem ártasz senkinek sem azzal, ha eszed.


Egy dologgal viszont k*rvára egyetértek, mégpedig azzal, hogy ez nem természetes dolog. Éljék csak az életüket, de a felvonulásaikat betiltanám, mert az színtiszta provokáció. Ha én vagyok annyira toleráns, hogy nem nézem le, azért mert meleg, akkor b*sszák meg, tolerálják már annyira a hetero embereket, hogy nem tolják a pofájukba a viselkedésüket. Ha azon dolgoznak, hogy el legyenek fogadva, akkor mi az istenért kell még bosszantani is a többieket. Ezt meg majd azok szívják meg, akik diszkréten el lennének a magánéletükkel, de ők kapják az ellenszenvet, amit ezek a magamutogató díszb*zik vívnak ki.


Ez pontosan olyan dolog, mint a dohányzás. Ha én szívom és figyelek arra, hogy mást ne füstöljek ki (mert márpedig figyelek), nem is akarok senkit rászoktatni, a saját pénzemből veszem, senki kárára nem vagyok, akkor annyit elvárok viszont, hogy ne ugasson már le senki azért, mert én csinálom; egyetérteni és tolerálni k*rvára két dolog, márpedig én nem kértem, hogy szeresse a cigarettát, elvégre én szívom, nem ő. Ameddig a melegek nem erőszakolják a viselkedésüket másra, nem az én seggembe akarják durrantani a lompost és nem igyekeznek engem megbotránkoztatni azzal, ami számomra taszító, addig azt csinálnak, amit akarnak. Nekik pontosan ugyanolyan joguk van a teljes életre és a vágyaik kiélésére, mint bárki másnak.


A homoszexualitás az élet velejárója, csak akkora figyelmet kap, ami bosszantja az embereket, és meg is értem, hogy bosszantja őket, engem is bosszant. Ettől függetlenül a homoszexualitás szerintem egyidős az emberiséggel, sőt az állatvilágban sem ritkaság, csak a felhajtás nagyobb, nem a b*zik lettek többen. Ez a műsor nekem sem tetszik egy kicsit sem, de ez egy átmeneti időszak, egy idő után mindenki lesz*rja majd ki b*zi és ki nem az. Addig meg megy ez a vita, de ettől a melegek nem lesznek kevesebben, és a hetero emberek sem fogják magukat jobban érezni. Sokkal komolyabb emberi problémák vannak annál, mint, hogy ki kivel szeret d*gni, inkább fel sem sorolom őket. Addig is mindenki fogja be a pofáját és foglalkozzon a maga dolgával, mert ott is van mit javítani, az biztos...

2012. máj. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
84%

Te vagy az idióta, kérdező. Pontosan mi bajod is van a melegekkel? Őszintén, mi rosszat tettek ők veled? Ugyanolyan emberek, mint te (vagy talán mégsem, mert ők úgy tűnik nem csesztetik a hetero embereket)... Egy ember nem csak abból áll, hogy milyen neműekhez vonzódik. Ez alapján nem hiszem, hogy le kellene nézni valakit. Ettől nem lesz valaki rossz ember. Az lenne a normális, hogy mindenki elfogadja őket.

Nem tudom, neked mik az érveid ellenük (nem is hiszem, hogy van túl sok, már a kérdésed alapján sem vagy valami jellemes ember...), de szerintem nincs olyan érv, ami igazán ellenük szól. Ha azt mondod, hogy ez természetellenes, akkor jó, gondolj amit akarsz, és ne foglalkozz velük.

2012. máj. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
22%
A homokosok az ember egyik alfaja, pont mint a négerek, cigók. Én se szeretem csípem őket, de ez van, ezt kell szeretni. Nem tudják milyen a p.nci, ezért inkább maradnak a dákónál, és szopkodják egymást, meg edzik az ánuszukat. Hát tessék! Mindennek van előnye, a kemény sz.r könnyebben kifér a kapun.
2012. máj. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
85%
Sztem meg az lenne a jobb, ha a magadfajtádat T-34esekkel irtanák a ruszkik, vagy napalmmal bombáznák az angolok, mint 70-80 éve... fene a náci fajtádat.
2012. máj. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
92%
#16, te vadbarom, milyen undorító ember vagy!!! az alfajt, hogy a te szavaiddal éljek, leginkább te és a hozzád hasonló primitív és ostoba 'emberek' képezik. szánalom, hogy ilyenek is vannak...
2012. máj. 25. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
Jajj, máris előbújt belőletek a liberális szellem, kis b*uzivédők. Lesznek még haláltáborok, ahol a hozzátok hasonló férgek fognak dögledezni, hiszen a történelem ismétli önmagát. :)
2012. máj. 25. 14:40
 20/29 anonim ***** válasza:
95%
Ha történelem tényleg ismétli önmagát, akkor megint csúnya bukás vár a nácikra. :DDD
2012. máj. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!