Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miután gyógyszert kezdtem...

Miután gyógyszert kezdtem szedni felhíztam jó pár kilogrammot. Nyárra szeretnék kicsit lefogyni az alakomból, de mivel édesanyám nem tolerálja az ötletet, méregdrága diétás szettekre nem futja. Ti mit ajánlanátok? Diéta, sport, bármi jöhet.

Figyelt kérdés

akik a gyógyszer abbahagyását ajánlják : sajnos ezt kötelező szednem.

nem túlsúlyos vagyok, egyszerűen nem tetszem magamnak, ennek ellenére mások szerint jó alakom van, van mindenből elegendő rajtam.

nem a modelles vékony alakra hajtom, csak tényleg pár kilóra minuszba, hiszen lassan itt a nyár, bikiniszezon.


az értelmes válaszadók segítségét előre is köszönöm.


2012. ápr. 12. 16:25
 1/2 anonim válasza:

szia :)

Hát én sem vagyok egy nagy szakértő, de ha tényleg csak alakot szeretnél formálni, szerintem a bikiniszezonig bőven formába lehet magunkat hozni ( én is most kezdem :) )

Szóval én ilyenkor csak jobban odafigyelek arra, hogy napi 5x és kevesebbet egyek, nagyon sokat kell inni, és én naponta-2 naponta tornázom. Ezalatt annyit értek h bekapcsolok vmi zenét, bemelegítek és nekifogok felüléseket csinálni, lábemelés, lábra pl van egy nagyon jó gyakorlatom, annyi az egész h feküdj hanyatt, emeld fel a lábad, hogy derékszöget zárjon a testeddel, és kezd el kinyitni terpeszbe és vissza...én ezekkel szoktam formába hozni magam bár egyénfüggő :) Remélem, segítettem és bocsi a sok rizsálásért :)

Sok sikert :)

2012. ápr. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
valoszinuleg ugy is nezel ki!
2014. júl. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!