Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a francért van ennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a francért van ennyi idióta, aki elfogadja, tolerálja a homokosokat, leszbiket?

Figyelt kérdés
2012. máj. 24. 16:25
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, te csak magadat égeted ezzel. Egy heterót nem foglalkoztat ennyire ez a téma.


39F

2012. máj. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
95%
Kedves kérdező te Egy szánalmas szűklátókörűség ember vagy, aki nem tudja felfogni ,hogy egy ember az ember és akármit csinál az. Most neked mit kell foglalkoznod másokkal? nem tetszik.. NE NÉZD!! Neked mi a f*sz közöd van hozzá ,hogy más kit fogad el és kit nem?!!! én nem vagyok meleg ,de az olyan embereket mint TE, élve temetném el. És tudod ,hogy miért? Azért mert ők is emberek és neked SEMMI jogod sincs másokról véleményt alkotni vagy azt gondolni magadról ,hogy te több vagy mint bárki más!! Mert minden ember egyenlő és mindenkinek JOGA van ahhoz ,hogy Boldog legyen!! Le lehet szavazni, de ettől csak tovább tudatosítod bennem ,hogy szánalmas vagy. szerencsére az az "ennyi idiótának" van annyi IQ-ja ,hogy amit fent írtam azt felfogják. ;)
2012. máj. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:

Joga van mindenkinek, hogy boldog legyen? Engem az tenne boldoggá, ha nem vonulgatnának a köcsögök. Akkor most nem fognak?


"de az olyan embereket mint TE, élve temetném el."


Cigány vagy?


"Egy heterót nem foglalkoztat ennyire ez a téma."


Azért nem is olvasom végig a válaszokat.


"Ha történelem tényleg ismétli önmagát, akkor megint csúnya bukás vár a nácikra."


Mi tanultunk a hibáinkból, ti vagytok azok, akik elkövetitek ismét, és kiérdemeltek egy újabb holokausztot.

2012. máj. 25. 23:00
 24/29 anonim ***** válasza:
100%

"Joga van mindenkinek, hogy boldog legyen? Engem az tenne boldoggá, ha nem vonulgatnának a köcsögök. Akkor most nem fognak?"


Őket meg az, ha te befognád. Befogod?


"Azért nem is olvasom végig a válaszokat. "


Akkor meg f*sznak tetted fel a kérdést? De nem is tudom, minek kérdezlek, úgysem fogod fel...


"Mi tanultunk a hibáinkból, ti vagytok azok, akik elkövetitek ismét, és kiérdemeltek egy újabb holokausztot."


Legyen b*meg, csak aztán nehogy te is a gázkamrában köss ki, mert valamelyik gyereked/egyéb rokonod b*zi lett/haverkodott b*zikkal.



Tudom, hogy hülye vagy ahhoz, hogy felfogd, de azért leírom, hátha másnak adott a természet egy minimál IQ-t. A szélsőséges antiliberális felfogással az a probléma, hogy egy nézőpont uralkodik, és halálra ítéli azt, aki másképp teszi. Az elkényelmesedett, demokráciában hízott p1csád vidáman emlékezhet azokra az időkre, amikor egy maréknyi ember döntötte el, kiből főznek szappant és kiből nem, de tuti, hogy k*rvára átértékelnéd ezt, ha visszatérne. Ha egy kicsit is tanultál a hibákból, akkor eljutott volna az agyadig, hogy ez a módszer nem működik (szerencsére). Hogy csak azt az érvet hozzam fel, amit talán te is képes vagy megérteni: a nácik ki akarták irtani a zsidókat. Sikerült? Nem. Mit értek el vele? Megkapta a zsidóság az áldozati bárány szerepét (miközben a törökök az első vh idején ugyanezt tolták az örményekkel pl, de a sztálini Szovjetunió ugyanezt tolta bárkivel, aki nem volt szimpatikus), és mellé a fél világ a kommunizmus után epekedett. Ha hőst akarsz faragni az ellenségedből, aki neked nyíltan nem ártott, akkor próbáld meg kiirtani, hidd el rá pár évre a ők lesznek mindenhol a köztudatban és mindenki téged gyűlöl, őket meg sajnálja. A kib*szott győzike show azért létezik még, mert a magadfajta primitív barmokat bosszantja, mert nem vagy képes felfogni, hogy ha senkit sem érdekelne, nem is vetítenék. Az emósok is kiborítanak mindenkit, és mindenki gyűlöli őket, mikor ők pont erre a meg nem értettségre alapozták az egészet, ergo a gyűlölői tartják életben a mozgalmat. A Mátrix trilógia legokosabb tartalma ez volt: ha nincs Neo, nincs Smith ügynök sem. A b*zifelvonulásoknak is rég vége lenne, ha nem lenne kit bosszantsanak vele, ha nem lenne közönségük, aki megbízhatóan dobálja őket, mint ahogy te sem tennéd fel a nyíltan provokatív költői kérdésed, ha nem lenne, akit ez zavar. Annyit nem vagy képes felfogni, hogy közted és a magamutogató, provokáló díszb*zik között annyi a különbség, hogy te a ló másik oldaláról ugatsz, de ugyanúgy nem ülsz rajta, a viselkedésed egy kicsit sem különbözik. Olyan ez, mint a tizenéves p1csák: a rockerek a diszkósokat nézik le, azok fordítva, közben a nagy átlag abban különbözik a másiktól, hogy az egyik az aboridzsinál cuccokra izgul, a másik meg martens bakancsra, az egyik feketére festeti a haját, a másik szőkére, miközben ugyanolyan felszínes mindkettő. Te a b*zikat utálod, a b*zik meg az őket utálókat, holott simán meg lehetne férni egymás mellet, úgy, hogy nem ártunk egymásnak, de neeeeem, a magadfajta inkább paprikázza tovább az indulatokat, miközben lassan élhetnénk már úgy is, hogy nem kell ezt bámulnom a médiában mindenhol, mer ÚGYSEM ÉRDEKELNE SENKIT, de köszi szépen. Olyan ez, mint egy vallási háború: összeveszünk azon, hogy Istennek, vagy Allahnak nevezzük azt a nem létező hatalmat, ami csak arra szolgál, hogy a büntetésétől való félelem kordában tartsa a birkákat, akik nem képesek önállóan felelős döntéseket hozni. A liberális felfogás annyit tesz, hogy amíg nem a te seggedbe rakják a lompost, addig nem foglalkozol velük, ők ugyanígy nem keresik veled a közös teret, elvégre nem vagytok közös nevezőn. Ehelyett te ki akarod irtani őket, ők meg téged, és egyikőtök sem képes felfogni, hogy a csőlátású soviniszták is voltak és lesznek mindig, mint ahogy b*zik is voltak és lesznek is. Ha lenne egy kis eszed, a saját életeddel foglalkoznál, de gondolom, ott kevés a sikerélmény, és ezért a cigányok, zsidók, románok, szlovákok, b*zik, leszbikusok, liberálisok, kommunisták meg a kizsákmányoló, zsidóbérenc, imperialista nyugat a hibás, te mindent tökéletesen csinálsz. Kíváncsi vagyok, mit ártottak neked a melegek azon kívül, hogy a média tele van velük. Ha meg csak ennyi a bajod, akkor felfoghatnád végre, hogy ennek TE VAGY A CÉLKÖZÖNSÉGE és k*rvára nem én...

2012. máj. 26. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

A legtöbb homoszexuális kívánsága az hogy bár ne lenne meleg.. így születnek! Ha valaki egyszer meleg, akkor nem teheti azt hogy nem lesz az, mert az LEHETETLEN!!!

én is BETEG vagyok, ez van.. undorodok a pasik nemi szervétől, és minden ami pasi.

2012. máj. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Bár melegként én se értek egyet a felvonulással, de igazán nem értem, hogy az év 365 napjából mért baj, ha egyen melegek végig mennek az Andrássy utcán.


Bár túl sok TV-t nem nézek, de nem értem, hogy mért gondolják egyesek, hogy a média tele van velük. Steiner Kristóf, Lakatos Márk akiket én tudok. Személy szerint én se csípem őket. De rajtuk kívül nem tudok más közszereplőt mondani, aki ennyire vállalná. Esetleg Friderikusz. A hírekben se nagyon szoktam látni ilyen témát. Meg szerintem, ha van is akkor csak pár perc a nap 24 órájából.


Az utcán se láttam melegeket bármit is csinálni. Most vagy én vagyok figyelmetlen vagy nem tudom. Nyilván van, aki látott kézen fogva menni melegeket. De mikor? 5 évente egyszer? Mert itt nem igazán fogadják el. Ezért ki se mennek így az utcára így felvállalva magukat.


22 meleg F.

2012. jún. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Mert fényévekkel intelligensebbek,és értékesebbek mint te,aki csak a gyűlölködést tudja felmutatni :DDD


Vannak még normális,toleráns emberek,és ezt nem rád értem! :)

2012. dec. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Érdekes,hogy valamiért nem tudsz nem foglalkozni a melegekkel,izgat,elgondolkodtat a téma.

Meglátsz egy meleg kérdést,és rögtön az elsők között felmész mocskolódni,esetleg csak beírsz valami bántó dolgot,téged ez felizgat,jól esik.....


[link]


Az ember,tudod sokszor saját magának is hazudik!

Annak oka van,hogy téged igy nem hagy nyugodni ez a dolog!!Ha én nem szeretek valami,elkerülöm,nem foglqalkozok vele,nem teszek ki kérdést róla,ha csak nem izgat!


De most magyarázd meg,hogy ez mennyire nem igaz! :D

Nyugodtan!

2012. dec. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Talán mert rájöttek arra, hogy ők is ugyanolyan emberek, min t bárki, csak a saját nemüket szeretik?
2013. aug. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!