Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok: Ti hisztek még a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok: Ti hisztek még a neten való ismerkedésben?

Figyelt kérdés
Mert jómagam kezdem feladni, hogy egy rendes lányt találjak így... 18/F
2012. máj. 24. 21:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Én nem hiszek a netes ismerkedésben.

18/L

2012. máj. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szia! Sose próbáltam még, de amúgy szerintem is nehéz lehet, van egy fiú ismerősöm, ő már többször élt át így kudarcot, csak ő már 25 éves :)
2012. máj. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

igen. majdnem az összes barátomat a neten ismertem meg lényegében(vagyis ők találtak meg valahogy), és nem egy kis hülye kaland volt egyik sem, hanem hoszabb, jó kapcsolatok voltak:)

18/L

2012. máj. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nekem egyszer sikerült, de nem tartott túl sokáig. :)

17/l

2012. máj. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy lányokhoz szól a kérdés de megeresztenék egy választ én is.

Sokszor volt, hogy alakul valami de csak online és nem került sor találkozásra na meg volt, hogy arra is sor került, hogy találkozzunk na de, hát arról inkább nem beszélnék... Tehát lényegében én sem találok interneten hozzám való lányokat. Az életben meg már annyit próbálkoztam, hogy azt hiszem egy kis szünet ki jár nekem :)


20F

2012. máj. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat. :) Azt hiszem, próbálkozok tovább neten s nem adom fel! ;)
2012. máj. 24. 22:25
 7/12 Ⱳhite ßelle ***** válasza:

Persze, találtam már pár kincset, még ha semmi komoly nem is alakult egyikkel sem. Találhatok még hozzájuk hasonlókat. Itt gyk-n is, talán 100on felül van akikkel ismerkedtem, csak messze voltak többnyire, őket kapásból kiszelektáltam vagy csak nem kockák is kikoptak msnről, nem alakult ki.


21/N

2012. máj. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

előző barátommal is neten ismerkedtem össze, a mostanival is :) szerintem simán működik. (mostani barátommal ráadásul ezen az oldalon :DD)

18L

2012. máj. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én mind a 3 komoly kapcsolatomat neten ismertem meg. :) Az előző kettő évekig tartott, a mostanival még csak most közelítünk az 1 év felé. :)
2012. máj. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

én eddig csak próbálkoztam, de még semmi komoly nem alakult ki

amúgy vannak ismerőseim akik neten keresztül ismerkedtek meg és ahogy olvasom itt is

2012. máj. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!