Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti mivel szólítanátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mivel szólítanátok le egy teljesen ismeretlen fiút az utcán?

Figyelt kérdés
Többször láttam már a városban (ez egy kis város), és nagyon tetszik, és szívesen leszólítanám, de nem tudom, mit mondhatnék neki. Ti mivel próbálkoznátok? Fiúk, nektek mi lenne szimpatikus? 16/L
2012. máj. 24. 22:21
 1/8 anonim ***** válasza:
nekem először egy "szia" bőven elég lenne és utána spontán ami jön
2012. máj. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Pl. útbaigazítást kér. De! És itt jön a fontos rész. Ha valaki csak úgy odarontana hozzám (lehet bármilyen szép lány, vagy bármilyen idős valaki), elküldeném, hogy "bocsánat, sietek vonathoz/buszhoz/wc-re". Szóval valami térkép, vagy telefon közben legyen a kezedben és úgy lépj oda hozzá, mert akkor nem azt fogja elsőre levágni, mint az emberek nagy része, hogy marketinges/kéregető vagy, hanem hogy "segítségre szorulsz". 20/F
2012. máj. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Második vagyok: aztán (opcionális) kérd meg, ha van ideje, kísérjen el. Közben lehet beszélgetni.


Természetesen nem gond, hogy ismered a várost, ez úgyis csak egy csali.

2012. máj. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De az milyen ciki, ha utána kiderül: ja amúgy itt lakok ám..:D szóval érted:D én is gondoltam útbaigazításon, de itt ez elég érdekes lenne...
2012. máj. 24. 22:33
 5/8 anonim ***** válasza:

Akkor állítsd el az órád, és miközben odamész hozzá, hogy megkérdezd, mennyi az idő, nézz végig az órádra.


Mást nagyon nem tudok. Idegen emberek leszólítására nem szoktam túl sűrűn reagálni. De ez egyéni "probléma"...

2012. máj. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg legyél őszinte. Én mindig azt vallottam, hogy egy párkapcsolat fontos alapköve az őszinteség és ha már az elején így indítasz, akkor elég szoros kapocs alakulhat ki köztetek.


Pl.: Mondd azt neki: szia, ide kellett hozzád jönnöm, már jó párszor láttalak és őszintén szólva tetszel nekem, szeretnék megismerkedni veled, ha benne vagy!

2012. máj. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

én ezt próbálnám ki :D

" Szia ! Segítenél egy fontos kérdésben ? Úgy vettem észre hogy engem nézel, de nem voltam benne biztos ." :D-és egy mosoly ;)

Nálam ez tarolna 20/f

2012. máj. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
79%
Olyat se szoktam látni, hogy egy fiú szólítson le vadidegen lányt, nemhogy egy lány egy idegen fiút. :D A lányok még szemezni is nagyon ritkán szoktak idegennel, nemhogy leszólítani.
2012. máj. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!