Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy majdnem teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy majdnem teljesen ismeretlen lányt bejelölök facebookon az gáz?

Figyelt kérdés

Nem teljesen ismeretlen, egy közös ismerősöm töltött fel vele közös képet, de szívesen megismerném.Nagyon hülyének nézne ha bejelölném és utána próbálnék kialakítani valamit?

Normális válaszokat kérnék!Köszönöm.


2012. máj. 12. 22:35
 1/4 anonim ***** válasza:
dehogy az! ismerkedés céljából is lehet használni a közösségi portálokat :D nem néznél ki hülyének, mivel utána azért emésztheted magad, hogy meg se próbáltad :)
2012. máj. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
sztem nincs benne semmi különös én is jelöltem be párat. tegnap meg beszélgettem egy csajjal és meg kérdezte merről nekem azt mondta hogy azokkal nem mindig szokott dumálni akit nem ismer személyesen. De próbáld meg.
2012. máj. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
26%
Nagyon gáz, sőt egyenesen ciki! Akkor nem lenne az, ha való életben mennél oda, és ismerkednél.
2012. máj. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem ez az egyik leggázabb nyomulási lehetőség, főleg ha ezekután minden második vagy mégtöbb fényképéd belikolod. De kezdem úgyérezni egyre kevesebben vagyunk, akik így gondolják...
2012. máj. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!