Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hisznek elérhetetlennek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hisznek elérhetetlennek?

Figyelt kérdés
18 éves lányok vagyok,nem tartom magam csúnyának,de a legszebbnek sem,sokszor megbámulnak az utcán és ezt most nem nagyképűségből írom.. mégis úgy vettem észre,hogy a férfiak félnek tőlem,elérhetetlennek hisznek.Az összes volt barátom azt mondta,mielőtt összejöttünk nagyon flegmának hittek és hogy egy ilyen csaj biztos soha nem lehet az övék,aztán mégis összejöttünk és általában ők hagytak el.Úgy érzem én csak egy trófea vagyok a pasik számára,akivel egy ideig dicsekednek,majd kidobnak.Pedig szerintem a belsőm sokkal értékesebb,mint a külsőm,nem vagyok egy buta liba,vannak belső értékeim,még sem becsüli meg senki,mert minden pasi csak a külsőmmel van elfoglalva,azt meg sem várják,hogy igazán megismerjenek.. aki pedig megbecsül,az nekem nem kell :/ pedig sosem voltak Adonisz pasijaim,és sok se.. mégis mindenki ezt gondolja.Sokszor veszem észre,hogy tetszem egy srácnak,nem a legjóképűbb de aranyos és szivesen megismerném,de nem mer hozzám odajönni.. én meg régimódi lány vagyok,szerintem egy lányt meg kell hódítani és nem pedig fordítva,sosem futottam egy fiú után sem,de már el vagyok keseredve,hogy miért nem találok egy normális fiút,aki nem csak a külsőm nézi.. szeretek csinosan öltözködni,ez olyan nagy baj?
2012. máj. 25. 17:21
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
örülök,hogy ez valakinek ennyirra vicces .. nem én tehetek róla,hogy rossz napod van :D milyen buta emberek vannak..úristeen..
2012. máj. 25. 18:00
 12/30 anonim ***** válasza:

"milyen buta emberek vannak..úristeen.."


én is pont erre gondoltam mikor a kérdésed olvastam xD

2012. máj. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
oké.. :) szerencsére nem vagyunk egyformák
2012. máj. 25. 18:05
 14/30 anonim ***** válasza:
van aki ilyen típus. akire kapásból azt mondja az ember, hogy na ez biztos nehéz eset. külső, kisugárzás, viselkedés
2012. máj. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
másik énednél szerintem erre gondolt "18 éves lányok vagyok"
2012. máj. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
merth.? aki 18 éves annak biztos hogy butának kell lennie?
2012. máj. 25. 18:11
 17/30 anonim ***** válasza:

Aki igazán megtudna becsülni téged az egy ronda srác lenne. Tudom ez neked nem fog tetszeni, de ez az igazság. El is magyarázom miért.

Egy ronda srác tisztában van vele, hogy neki szép nője nem lehet, de ha mégis összejönne veled (a leírtak alapján vonzó lány lehetsz, ha már annyian megnéznek), akkor úgy érezné megütötte a főnyereményt.

DE, ez csak a külső, ha jellemre is valóban szerethető vagy, akkor totál megbecsülne az a ronda srác.


Viszont ilyen nincsen, hogy szép lányok rondákkal járjanak, úgyhogy te sem fogsz könnyen találni magadhoz illő srácot, aki nem csak a külsőd miatt fog kihasználni.

2012. máj. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
az összes eddigi barátom nekem külsőre nem jött be,nem azt nézem.. persze,azért egy bizonyos határ van! De tényleg igazad van ebben,sajnos :/
2012. máj. 25. 18:18
 19/30 anonim ***** válasza:
Először is: nincsen olyan, hogy régimódi valaki, mert régen sem az volt a divat, hogy a fiú udvarol. Minden körülmények között a "hercegnő" dönti el, hogy kire hajlandó ránézni, utána a fiú már udvarolhat. Igenis a lány választ, neki kell megtenni az első lépést. Másodszor: a külső a legtöbb esetben nem számít, csakis a gesztusok, ahogy mondod, amit mondasz. Valahol olvastam, hogy ha a külsőd tetszik valakinek, akkor vágyik rád. Ha a belsőd, akkor felnéz rád. Ha a pénzed, akkor kihasznál. Ha nem tudod, hogy miért van veled, akkor azért, mert szerelmes beléd. Ennyi. Neked is muszáj kompromisszumokat hoznod, magától nem fog működni a dolog.
2012. máj. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:

Szerintem meg igen is a fiú udvaroljon,és tegye meg ő az első lépést!

Hát ezaz,hogy mindenki csak vágyik rám,aztán miután rájönnek,hogy én nem vagyok könnyen kapható lány inkább hagyják az egészet.Lehet,hogy csak meg kell várnom valakit,aki nem rest küzdeni is értem és rám kiváncsi,nem pedig a testemre.

2012. máj. 25. 18:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!