Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hisznek elérhetetlennek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hisznek elérhetetlennek?

Figyelt kérdés
18 éves lányok vagyok,nem tartom magam csúnyának,de a legszebbnek sem,sokszor megbámulnak az utcán és ezt most nem nagyképűségből írom.. mégis úgy vettem észre,hogy a férfiak félnek tőlem,elérhetetlennek hisznek.Az összes volt barátom azt mondta,mielőtt összejöttünk nagyon flegmának hittek és hogy egy ilyen csaj biztos soha nem lehet az övék,aztán mégis összejöttünk és általában ők hagytak el.Úgy érzem én csak egy trófea vagyok a pasik számára,akivel egy ideig dicsekednek,majd kidobnak.Pedig szerintem a belsőm sokkal értékesebb,mint a külsőm,nem vagyok egy buta liba,vannak belső értékeim,még sem becsüli meg senki,mert minden pasi csak a külsőmmel van elfoglalva,azt meg sem várják,hogy igazán megismerjenek.. aki pedig megbecsül,az nekem nem kell :/ pedig sosem voltak Adonisz pasijaim,és sok se.. mégis mindenki ezt gondolja.Sokszor veszem észre,hogy tetszem egy srácnak,nem a legjóképűbb de aranyos és szivesen megismerném,de nem mer hozzám odajönni.. én meg régimódi lány vagyok,szerintem egy lányt meg kell hódítani és nem pedig fordítva,sosem futottam egy fiú után sem,de már el vagyok keseredve,hogy miért nem találok egy normális fiút,aki nem csak a külsőm nézi.. szeretek csinosan öltözködni,ez olyan nagy baj?
2012. máj. 25. 17:21
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Hogy érted, hogy küzdjön érted? Attól, hogy nem ostromol, még lehet, hogy nem csak a külsőd miatt kellesz neki. Lehet, hogy csak nem szeretne rád telepedni, mert úgy érzi, hogy ez kínos neked. (Én is ilyen vagyok például.)
2012. máj. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Az a helyzet hogy csak az olyan srácok érzik azt hogy esélyük lehet nálad, akik alapból nagyképűek és el vannak szállva maguktól, és az ilyeneknek bizony csak egy trófea vagy. Viszont a nem átlagosan kinéző lányok általában ezeknek adnak esélyt...szóval szerintem nem lehet hibáztatni a többi fiút azért mert egy feltűnően jó csajnál nem mer csak úgy a semmiből kezdeményezni. Valószínű félnek tőled, az eddigi tapasztalatok és a látottak miatt. Úgyhogy inkább úgy vannak vele, hogy semmi esélyük és hagyják az egészet. Amúgy meg igaza volt az egyik válaszolónak, a lánynak kell megtennie az első lépést. Neked elég csak mondjuk egy kisebb mosolyt megejteni a fiú felé, abból már tudhatja hogy van esélye és onnantól kezdve ha nem megy oda akkor az ő baja. Viszont ha ennyit sem "segítesz" neki akkor tuti csak a távolból bámul és az előzőleg elmondott "úgysincs nála esélyem" jár a fejében...úgyhogy ne csak várd h odamenjenek hozzád :D
2012. máj. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Küzdeni? Kéremszépen nem a lovagkorban élünk. Az életben nem lesz olyan párod, akitől küzdelmet vársz. Küzdeni közösen kell majd, nem egymásért. A feleségemmel az első perctől közös hullámhosszon voltunk, nevetgéltünk, állati sokat beszélgettünk. Vicces is lett volna, ha még küzdeni is kell. A szerelem egy felszabadult állati jó érzés, nem pedig a görcsökről szól.
2012. máj. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
A kisugárzásoddal lehet a probléma.
2012. máj. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:

nem értitek hogy gondolom azt hogy "küzdeni".A mai fiúk: odajön,elkezdi a szokásos csajozós szöveget,nyomulnak stb.mégha bejön,akkor is elutasítom,mert nem vagyok könnyűvérű és tudatni akarom velük még az elején,hogy igen én nem vagyok könnyű eset! és csak akkor közelíts,ha komolyan gondolod,és képes vagy értem küzdeni.A fiúk csak addig tepernek egy csaj után,amíg azt hiszik teljesen elérhetetlen,aztán ha megtudják,hogy esetleg van esélyük a csajnál,már nem érdekes .. ezért kell a lányoknak kicsit játszani az elérhetetlent és játszadozni a fiúkkal,hogy felmérjük meddig képes elmenni miattunk,mert az már az elején megmutatkozik,hogy egy kapcsolatban hogy fognak majd viselkedni.A mai világban,ha egy kapcsolatban felmerül valami probléma,eszükbe sem jut megoldani,egyből a külön válást választják.Az egyetlen fiúval,aki szerelmes volt belém,egy év után jöttem össze,és nem bántam meg,mert tudta mire számítson,ismerte minden rezzenésemet.. sajnos aztán rosszul sült el :( és tudom,hogy olyat,mint ő sosem fogok találni,aki ennyirre tudna szeretni,mint ő.. de talán majd egyszer egy hasonlót :)

Szoktam mosolyogni fiúkra,de ők eleve ugy néznek rám,mintha fiúkat reggeliznék,és félni kell tőlem.

2012. máj. 25. 18:40
 26/30 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy a kisugárzásom,de mégis mi? szinte mindig jó a kedvem,az utcán mindig mosolygok..mégis sok ismerősöm mondta már,hogy mikor először láttak azt gondolták,hogy biztos jó flegma vagyok,és hogy aztán kellemeset csalódtak :) Pedig elég félénk lány vagyok,új társaságban szégyenlős.. nemértem miért tűnök beképzeltnek?!
2012. máj. 25. 18:45
 27/30 anonim ***** válasza:
Előre bocsánat a kérdésért! Te melyik bolygón élsz? Igazán nagy p*csökkel lehetett eddig dolgod, ha ilyet írsz...
2012. máj. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
előfordulhat :/
2012. máj. 25. 18:47
 29/30 anonim ***** válasza:
Na jó azért azt se várd ám el hogy állandóan fusson utánad meg eredmények nélkül teperjen...nagy baromság ez a "addig érdekes amíg elérhetetlen" dolog, kell a francnak egy csaj aki csak kelleti magát meg húzza az agyamat. Nem hiszem el hogy nem lehet szolidan csinosnak lenni és úgy kinézni hogy ne ijedjenek be tőled, illetve h nem lehet az első perctől kezdve úgy ismerkedni hogy a fiú tudja hogy nem egyéjszakásra vágysz..
2012. máj. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

A rosszul sült el azt jelenti, h elbasztad. Ha valaki próbálkozna nálad, nem fogod soha szeretni, míg azt a faxt örökre el nem felejted.


Ne merj elém kerülni.

2012. jún. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!