Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudhatom, hogy Ő is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom, hogy Ő is kíván engem?

Figyelt kérdés

A legjobb barátom, egy fiú, rengeteget vagyunk együtt, régebben tetszettem Neki, de akkor volt barátom. Utána Ő tetszett Nekem, de már Neki volt barátnője. Ez így ment már pár éve. Most mindketten szinglik vagyunk, sokat vagyunk 2en, és újabban különösen viselkedik. Honnan tudhatom, hogy le szeretne feküdni velem?

18/L


2012. máj. 26. 16:20
 1/3 anonim ***** válasza:
kezdeményezz és kiderül
2012. máj. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
régebb óta ismered, így tudod hogy a közeledésedre melyik a jó reakció, tehát amikor ő is közeledne még =) ha működik mind2 irányból adja magát =)
2012. máj. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha még van köztetek kémia akkor könnyű dolgod van,ha nincs,akkor nem kell erőltetni
2012. máj. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!