Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha szeretem, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kevin42 kérdése:

Mit csináljak ha szeretem, de Ő még nem tett túl az előző kapcsolatán?

Figyelt kérdés

Vasárnap mentem le szántódra (Iskola tábor).

Folyton egy bizonyos lánnyal voltam, akivel már régebben is sokat beszélgettem.Később igazán beleszerettem.

Ő most ballagott, Én most leszek 8.-os.

1,5 évet járt egy sráccal aki szakított vele, és még nehéz elfelejtenie, ezért nem jöttünk össze.De,tetszem neki, legalábbis ezt mondta.Én megértem, hogy mit érez, és így jobb mintha nem mondta volna el.

Mivel ballagott, nem tudok majd vele sokat lenni jövőre, de Én nagyon megszerettem.Nem azért szeretem csak mert gyönyörű, Ő teljesen más mint a többi lány...

Érdemes megvárnom , vagy lehet hogy kiszeret belőlem?

Sokat jelentett nekem az az egy hét...


2009. jún. 29. 19:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbálkozz vele többet találkozni most a nyári szünet alatt. Így nagyobb esély van arra, hogy elősegíted a felejtést és még meg is szeret.
2009. jún. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne add fel, ha szereted, de adj neki időt túltenni magát, szal ne erőltesd amit nem akar. ha nyitott egy új kapcsolatra, úgyis " hagyni fogja magát". A szerelemért mindent :) 27/L
2009. jún. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De fél éve szakított vele...
2009. jún. 29. 19:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Furák vagyunk mi lányok. Sírunk olyan srácok után akik nem szeretnek és közbe nem vesszük észre azokat akik szeretnek. Rajongunk azért aki semmibe vesz minket és semmibe vesszük azt aki rajong értünk.
2009. jún. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!