Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék, ha a barátnőm....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, ha a barátnőm. Drogos? Ráadásul kissé érdekesmód kezd viselkedni.

Figyelt kérdés

először is, szögezzük le, rendkívül elkényeztetett lány. egész életében a szülei mindig megvédték, de ő a legapróbb problémákat a világ összeomlásaként élte meg, ha pedig valaki ellentmondott neki, volt hogy megverette.

eleinte igazán gyűlöltem, majd beleszerettem, és jobb ember lett, ennek hatására.

persze, sajnos az egoizmusa megmaradt, és az önimádata is. amolyan "művésznek" érzi magát, besorolja magát a nagy nevek mögé.

viszont az utóbbi időben rájöttem, drogozik. nem tudom, hogy pontosan mit, és hogyan de a hatás egyértelmű.

elkezdtem erről beszélgetni, és arról kezdett el papolni nekem, hogy de ő most mennyire szabad, nincsenek korlátai és gátlásai, múltkor majdnem megverték emiatt.

a lényeg a lényeg, nagyon rossz úton halad, folyton arról papol, hogy ő már közelebb van istenhez, ő már majdnem felemelkedett, és ne merjem meggátolni, mert tönkreteszi az életemet, mert neki ezt "isten" megengedné?

eléggé vakarom a fejem, mert ennek nem lesz jó vége.

azt természetesen tudni kell, ő 16 éves, én pedig 22.

vélemények?


2012. máj. 16. 22:48
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
ráadásul annyira lekezelő mostanság mindenkivel, primitív, szánalmas, alsóbbrendű, féreg, dobálózik ezekkel a szavakkal jobbra-balra, múltkor az orvosi rendelőben azt mondta, hogy jó lenne, ha ezeket a tetveket eltakarítanák (többi beteg), mert neki haza kell mennie... alkotni.
2012. máj. 16. 22:50
 2/23 anonim ***** válasza:

Őszintén? Első gondolatom az volt, hogy ez a kiscsaj kva ijesztő lehet, és hagynám hagy dögöljön bele a drogba...

Ami persze nem túl... hmmm... helyénvaló tanács. De bármit is mondasz, ha ennek valóban van pénze mások megveretéséhez, meg bármi, csak azért, mert nem értesz vele egyet, én nem tudom mit tehetnék a helyedben.

Sőt, igazából ilyen emberrel én félnék összejönni, hát hogy akarsz te vele valaha is szakítani...??? Megölet, mert kidobtad?


Na nemtom... komolyan... Én a saját életemet félteném és menekülőutakat keresnék. Sajnálom, valahogy egyáltalán nem tudom sajnálni.

21L

2012. máj. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
szerintem beszélj a szüleivel,h komoly a dolog..talán még tudnak vele valamit kezdeni..talán te is tudsz jo hatással lenni rá,de közel sem biztos..akkor el kell gondolkoznod,h meddig tartasz vele..
2012. máj. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Szerintem kéne neki egy alapos fejmosás, nagybeszélgetés. Remélhetőleg leesik neki, hogy mekkora pénisz, és kicsit visszavesz. Ha nem tanul belőle, akkor hagyd ott. Sajnos a rossz természet nem múlik, akkor csak magadat nyomorítod meg mellette.
2012. máj. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
34F
2012. máj. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Gondolom a szülei nem tudják,h az ő kicsi lányuk 16 évesen drogokhoz nyúl,én a helyedben beszélnék a szüleivel mert hiába érzi magát "szabadnak" 18 éves koráig a szülei parancsolnak neki.Ha pedig neked nem felel meg ez az életmód ahogy él szakíts vele,találsz magadnak más fiatal és szép lányt aki úgymond hozzád való.Ezt most nem sértésből mondom de ő csak egy 16 éves kislány te meg 22 vagy,tini korban az ember lázad és ez elég elviselhetetlen tud lenni,ha neked nem felel meg ez akkor lépj. :)
2012. máj. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Olajra lépni. Gyorsan, piszok gyorsan. Egy egoista, magát a világ közepének tartó "ember" (már bocsánat) elkezd drogozni, és még jobban bomlik a lelke, katasztrófa mindenki számára.


Hidd el, nem fogod tudni megváltoztatni. Amit látod, nem lett jobb embert, csak kendőzte magát... De ez csak rosszabb lesz. Ne próbálj küzdeni, inkább épp bőrrel tűnj el.

2012. máj. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
22 évesen leálltál egy 16 éves drogos kis k*rvával,hát gratulálok....Kerüld el minél messzebb!Egyáltalán vannak szülei, hogy nem veszik észre a gyereküket?
2012. máj. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
26%

Öööö habár engem aki ismer minden bizonnyal a világ legnagyképűbb önző ,egoista ,emberek életét tönkre tevő f*sznak tart és találkoztam már ilyennel és valószínűleg az én Egóm az övét a szőnyeg alá söpörné aztán vissza venne a lendületből.

Nem egyszer volt már ilyen :D Ha akarod eltöltök vele egy hetet garantálom a ,hogy meg fog változni :D

Szerezz be mellé egy nála jóval nagyképűbb de okosabb és szebb embert aki simán dominál fölötte és lealázza aztán majd vissza vesz.

Én ilyen vagyok és azt is megverném akivel meg akarna veretni mert ráadásul erős is vagyok hehhhhhhe...

2012. máj. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Szerintem is jó ötlet beszélni a szüleivel bár ha ezt ök nem tapasztalták a saját lányukon akkor lehet valami baj.. Egy elvono kéne neki ha tényleg szereted mellette maradsz és segited ha nem akkor meg szolj a szülinek és lépj ki ebböl
2012. máj. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!