Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy srác, buliban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy srác, buliban alkottunk is. Full részeg lehetett vagy tényleg akarta? (homo téma)

Figyelt kérdés

Sikerült belehabarodnom egy menőbb srácba. Én se vagyok egy szerencsétlenség egyébként, de mégis ő viszi a pálmát. Nagyon jól néz ki, helyes és jófej is (volt alkalmam néhányszor dumálni vele közös óra miatt).

Párszor már rajtafelejtettem a szemem, és azt vettem észre, hogy mostanában egyre többször elkapta a pillantásom. Utána félrenézett és mosolygott... Volt amikor már tényleg nem hittem el, hogy miattam vigyorog és körbenéztem önkéntelenül is, hogy van-e más is a környéken, de nem volt senki... hát igen elég gáz volt, de ő csak nevetett. Hallottam h haverjai kérdezték mi olyan vicces, de mondta h mindegy. Szóval próbáltam vele szemezni, ha lehetett...


Tegnap elmentem buliba barátaimmal, ott láttam h ő is elment a saját társaságával. Uhh, nagyon jól nézett ki, de én is kitettem ám magamért:D Elkezdett táncolni meg flörtölni egy csajjal nem messzire tőlünk.. hát ez nem esett valami jól. Barátaim is látták, hogy elég fancsali fejet vágok, szóval elkezdtek leitatni.

Amikor úgy éreztem kezd fejembe szállni a pia, mondtam h járok egyet kint a levegőn. Láttam, hogy ő is nézte hova megyek.

Mikor visszamentem, ott állt velem szemben és mosolygott, majd elkezdett húzni a táncoló tömegbe. Körbenéztem, haverok nem voltak sehol, szóval teljesen elengedtem magam és nem hittem el, hogy ez most velem történik. Aztán egyre közelebb jött és lesmárolt. Elég jól elvoltunk, de nem nagyon figyeltek minket, voltak ott érdekesebb emberek is.

Utána láttuk, hogy mindkettőnk barátai is igyekeznek táncolni, szóval gyors még nyomott egy puszit a számra, aztán már el is tűnt.

Nem sokkal később már mentünk is haza, én egyfolytában csak vigyorogtam, mint egy idióta... hülyének is néztek, de nem érdekelt különösebben:D


Na most szerintetek komolyan gondolta a dolgot vagy csak totál részeg volt? Szeretném azt hinni, hogy az előbbi.. :) De nem tudom. Beszélni még nem tudtam vele, meg eddig még nem is nagyon mertem kezdeményezni. Azt se tudom mit kéne mondanom neki:S

Légyszi segítsetek! :))


Ui: Ja, és valakinél láttam ezt a kiírást, de szerintem nagyon nagy, szóval én is mondom, hogy csak biszexek és melegek (esetleg még békés szándékkal érkezők) válaszát várom. Aki ír, az egyike a felsoroltaknak. Hülyék kíméljenek:)


18/F



2012. máj. 27. 22:56
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/83 anonim ***** válasza:
81%
Jó lenne tudni, azóta hogy alakulnak a dolgaik a srácoknak... Vajon összejöttek?
2012. jún. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/83 anonim ***** válasza:
5%
szerintem nem :(
2012. jún. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/83 anonim ***** válasza:
3%

Akkor majd én megdugom.:)

48/F

2012. jún. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/83 anonim ***** válasza:
100%

de ő érzelmileg nem hozzád vonzódik

am kom 48 vagy?

2012. jún. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/83 GYK_Boy válasza:
82%

A bikkel az a baj hogy a legtöbbnek inkább csak szexre kell fiú. Kapcsolatot nem akarnak mert ahhoz később mindenképpen fel kell vállalni magukat amit ilyen társadalomban nem csodálom ha nem tesznek meg. Ha össze is jöttek lehet nem lesznek sokáig együtt vagy azt mondja együtt vannak de valójában szexre használja. :( Azért drukkolok nektek!!

Nem akarlak elkeseriteni de sajnos ez az igazság. Én bivel soha nem kezdenék ki. Meg most amúgyis van egy lassan 8 hónapos kapcsolatom :)


17 / meleg fiú

2012. jún. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/83 anonim ***** válasza:
100%

En meg akartam halni, mert nekem meg nem volt komoly baratom, csak szexrandik:(

es ez 16 evesen kisse meredek.

De ez van.... sajnos.

2012. jún. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/83 anonim ***** válasza:
81%

de mostmár van komoly kapcsolatod?

am igen ha bi valaki az necces..de sztem bi pasival is lehet boldog egy meleg fiú

én iylen alapsztorival akartam melegtörténetet írni

2012. jún. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/83 A kérdező kommentje:

Jaa hogy ti még itt várjátok a további folytatást :D Nem tudtam... Bocsi, hogy csak most írok, tanultam a héten, nem is volt nagyon társadalmi életem, mert emelt szóbelire készültem :)

Hát, gondolkodtam már én is azon, hogy írok ilyen történeteket, de nem tudom h ez is menne-e. Főleg, hogy így saját magamról kellene írnom nektek :D Majd még átgondolom ;)

Egyébként mióta utoljára meséltem, találkoztunk már párszor. És igen, összejöttünk... nagyon jó vele :)))

2012. jún. 12. 14:26
 59/83 anonim ***** válasza:
69%

DE jó *.* És akkor bevallotta h meleg vagy bi?

És am szüleitek tudják?:O

2012. jún. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/83 A kérdező kommentje:

Hát az úgy van, hogy eddig csak lányokkal volt dolga, ez a fiú-dolog most jött neki igazából... és én vagyok az első :)) Ezek alapján feltételezem, hogy biszex, de ezt így azért nem vitattuk meg, szerintem egyértelmű. Meg én is az vagyok. Vagyis inkább a fiúkat pártolom, de hát na... van, amikor "máshoz van kedvem" :)

Amúgy nekem nem csak szexre kell, és nagyon remélem, hogy én se csak annyira kellek neki :)


Nekem tudják a szüleim, nővérem, meg néhány barátom, akikben tényleg megbízom. Ő még szüleinek nem mondta el, neki kicsit konzervatívabbak sajnos :\ De 1-2 barátja neki is tudja.

2012. jún. 12. 23:21
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!