Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik jön be jobban a nőknek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik jön be jobban a nőknek? Nagyon kigyúrjam magam, vagy menjek valami harcművészeti oktatásra?

Figyelt kérdés
Szóval ,ha nagyon jól tudok verekedni ,meg tudom védeni ha rátámadnak ,de ez nem látszik rajtam,vagy legyek jó széles,"látványos" ,nagy bicepszekkel,mellizommal?Melyiket szeretik jobban a nők?
2012. máj. 28. 01:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
39%
Sajnos hiába vagy mestere a harcművészeteknek, ez nem látszik kívülről.
2012. máj. 28. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
47%
jobban szeretik sztem ha látványosan vagy nagy.18/L
2012. máj. 28. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
ha rendesen csinálod küzdősporttól is izmosodsz, csak az erőnléti feladatokat is rendesen kell csinálni, több hasznát veszed, + a csajok jobban szeretik a deltás nem agyongyúrt pasikat
2012. máj. 28. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

harcművészeti edzésen kalimpálni tanítanak meg nem bunyózni.

verekedni küzdősport edzésen tanulhatsz.


egyébként én régebben testépítő voltam 11 évig 95 kiló,abbahagytam és most 5 éve bokszolok és fegyencedzek 85 kiló.


a testépítő kinézet jobban tetszett nekik,mint a monoklis fej,meg a bunyós élménybeszámolók.


de persze tök mindegy mit mondanak,mert a sportnak az egészségről kell szólnia és az önfejlesztésről,nem nyavajás kis csajok elkáprásztatásáról.


a bunyónak van funkcionális haszna,le tudsz verni egy másik embert,megvédheted a szeretteid.

a testépítésnek csak annyi,hogy egészségesebb leszel.

a csajozásban meg egyik sem számít.

a legtöbb csajt az alkeszkedő,nem edző korszakomban szedtem fel és dönngedtem meg.

2012. máj. 28. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A harcművèszet igenis nagyon hasznos,ha komolyan csinálod!Én egyszerre kungfuzom és gyúrok,ez a legjobb:) 16/f
2012. máj. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"harcművészeti edzésen kalimpálni tanítanak meg nem bunyózni"

na, te sem láttál még egy rendes kiokushin edzést :D

2012. máj. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Te aztán férfi vagy :D


Arról meg még nem hallottál, hogy egyiknek ez, másiknak meg az jön be? Na most túlterhelődtél?

2012. máj. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
a kyo egy küzdősport burger,nem hm-et.
2012. máj. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ne arról vitázzatok hogy hm vagy küzdősport nem az a kérdés:D Úgy is feltehetem akkor a kérdést ,hogy küzdősport vagy gyúrás. Nem látszik annyira az előbbi de talán több a gyakorlati haszna.Ha már szóba áll a csaj velem és mondom hogy mondjuk kungfuzom, boxolok stb, az jó pont -e vagy inkább a konditerem?
2012. máj. 28. 14:05
 10/11 anonim ***** válasza:
A küzdősport megemlítése nagyon nagy előny! Viszont sok nő megijed a nagyon izmos férfiaktól,komolyan.
2012. máj. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!