Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Felveheti egy 20 éves lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felveheti egy 20 éves lány egy 26 éves lánnyal a harcot?

Figyelt kérdés
Egy srácért, aki 26 éves?
2012. máj. 28. 09:41
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Mit csinált?
2012. máj. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Persze, lehet, h hónapok, évek múlva én is hülyeségnek találom majd, de amit meg kell tapasztalni, azt meg kell... én a saját káromon tanulok csak szerelmi ügyekben, nem gondolom, h itt akárki is tudna tanácsot adni, mert minden kapcsolat más. a kérdésem nem is erre vonatkozott, hanem:Felveheti egy 20 éves lány egy 26 éves lánnyal a harcot? Sima eldöntendő kérdés, ergo a válasz igen/nem. Tanácsokat nem kértem...
2012. máj. 28. 10:09
 13/20 anonim ***** válasza:

ha csak a kort nézzük sztem előnybe is vagy :D

Szerintem :)

F18

2012. máj. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
egy tipikus sz@rházi nőstényördög vagy, ha van esze a gyereknek észreveszi a balhét és kioszt a fejednek egy pár sallert és elküld a csába.
2012. máj. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Jaj már! Ti nem voltatok fiatalok, őrűltek?

Ha a srác kapcsol, akkor úgyis bukta. A lány meg lebvonja a konklúziót.


Amúgy az pasitól függ, mennyire vagy versenyképes. Ha ő az idősebbeket szereti akkor esélytelen.

Ha zsengéket, akkor nyert ügyed van.

Ha meg sejti, hogy mire megy ki a játék szintén csatát vesztett vagy. Szóval ez sok dologtól függ.

2012. máj. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Most miért vagytok úgy oda? Szinte az összes mai fiatal lány ilyen. Elborította az agyukat a szex és new york, a cosmo, meg a született feleségek, meg ki tudja még mi.

Aztán ha meg pofánvágják őket, akkor rínak.

2012. máj. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, h sejtené... már több hónapja nem beszéltünk, semmit nem tud rólam. tudom, h kétesélyes a dolog és tudom h bukhatok és tudom, h tanulhatok a hibámból, de nyerhetek is. egyszer már magamba bolondítottam a srácot, másodjára sem lesz akadály. jha és bocs, nem nézek tv-t és újságot sem veszek nagyon, max keresztrejtvényt ha utazok xD
2012. máj. 28. 13:33
 18/20 anonim ***** válasza:
Ja értem, akkor magadtól vagy ilyen böszme.
2012. máj. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Úristen :) "böszme" ? köszönöm Tőled bóknak veszem :)
2012. máj. 28. 13:44
 20/20 anonim ***** válasza:

Attól függ miben akarsz harcolni?

Azért mert 20vagy lehetnek jobb "dobásaid" is. Vagy lehet a 26éves már csitulna, míg te féktelenül buliznál a sráccal...

Ez a felvenni a harcot, de minek.

Maholnap én is 26leszek, de eszembe sincs harcolni senkivel, nincs okom. Anno én is inkább tovább léptem, és hagytam a francba az egészet.

Nem a múlt után kéne harcolni, hanem a jelenben a srác oldalán együtt "dolgozni".

Az, hogy lecserélt esetleg egy számára jobbra, te meg lettél ex, vagy csak hitegetett, már nem számít.

Így csak kicsinyes és szánalmasnak tűnő leszel.

Ám ha neked ettől jobb, ám tessék:)

2012. máj. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!