Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, ha a partnerem ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha a partnerem ezt teszi?

Figyelt kérdés

6 éve vagyunk egy pár, 4 éve élünk együtt.

Február óta nincs állásom, pedig kézzel-lábbal keresem.


A páromnak stabil állása van, illetve volt 2 héttel ezelőttig. Fogta magát és felmondott, mondván nem bírja, mert stresszes a munkája.


Most haza költözik, így én is kénytelen vagyok. Külön-külön, ő a szüleihez én anyához.

40 km-re egymástól.


Így az együttélés kilőve, találkozni is max hetente 2-3 alkalommal fogunk, de amig nincs munkánk azt is kétlem.


Másik dolog, hogy én faluban nőttem fel, ahol a büdös életben nem fogok munkát kapni és anyukámmal sem vagyok túl jóban, állandóan vitatkozunk. (Gyermekkoromban volt pár pasija és megfeledkezett az anyai szerepeiről).


Úgy érzem neki mindegy. Ezzel a tettével nagyon kicseszett velem, és kettőnkkel is.


Jól érzem, hogy nem szeret már? Normális ember próbálna a kedvesével lenni.

Nem értem, hogy miért tette ezt.


2012. máj. 28. 17:20
1 2
 1/11 anonim válasza:
ha találkoztok beszéljétek meg de csak is személyesen majd ott kiderül
2012. máj. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Még együtt élünk. 1 hónap még.


Ő csak annyit mond, hogy nem érted, hogy nem bírom?


Csak júliusig kellett volna bírnia, ez volt a tervünk. A szülei is kiakadtak rá.

2012. máj. 28. 17:25
 3/11 anonim ***** válasza:
57%

te önző öntelt némber.

van fogalmad róla,milyen is egy stresszes munkahely?

a haverom fél éve idegösszeomlást kapott egy ilyen melóhely miatt,pedig kemény fickó.

ő a héten mondott fel,mert végképp elege lett.

inkább támogatnod kellett volna a döntését.

a haverom csaja,járt be hozzá a kórházba meg minden és ők is csórók,de mégis megértette,hogy ki kellett lépnie onnan.

2012. máj. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
61%

Mert mi a redvának dolgozzon stresszes helyen? Szerintem nem jókedvében mondott fel, az emberek jobb esetben általában nem dobják félre a munkájukat, hacsak nem kőkeményen szopatás az egész. Nincs gyereketek, akiről gondoskodnia kell, gondolom még fiatal, minek tegye tönkre magát egy helyen?

Most emiatt szét kell költöznötök egy időre... hát... jó, ha esetleg szívinfarktusban megpusztul, biztos megérte volna, hogy még júniusig együtt maradtok...

Szerintem ne legyél ennyire szigorú, ez az egész egyáltalán nem rólad szól, és elég szomorú, ha 6 év együttlét után ezt nem látod át...

2012. máj. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nem vagyok önző. Én szó nélkül bejártam olyan helyre, amit gyűlöltem, egész nap utaztam, mert távol volt, mindezt egyetem mellett.


Elmondanám, hogy amikor a szakmájában dolgozott, azt utálta, majd ezt, most vissza.


Az elmúlt 6 évben ez az 5. munkahelye.


A szülei is önző némberek szerinted?

2012. máj. 28. 17:40
 6/11 A kérdező kommentje:

Pont ez zavar. Állandóan új helyre költözni a hülyeség miatt. Anno fel kellett adnom a munkám, mert neki arrébb remek munkája lett, költözzünk. Megtettük, és tessék.

Most oda vissza, ahonnan indultunk, én meg cseszhetem.

2012. máj. 28. 17:42
 7/11 anonim ***** válasza:
Ezért nem másra kéne támaszkodnod. Neki is joga van azt tenni amit akar, meg neked is az életedhez. Máskor ne add fel érte a munkád és ne tőle várd a megoldást és akkor nem lesznek ilyen problémáid. Ha ne adj isten holnap elütötte volna egy kamion akkor mit csinálsz az életeddel? A magad lábán kell megállnod.
2012. máj. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én ehhez a saját lábadon kell megállnod-hoz fűznék hozzá.

Szóval abban igaza van hogy így kéne valamennyire legalább is.


Nekem sajnos olyan munkám van, ami stresszes amit utálok ÉS még keveset is keresek, 90ezer konkrétan. Szóval elhiheted hogy otthagynám a szarba bármelyik pillanatban, csak azzal próbálom tartani magam, hogy hááát ezt végül is magamért is csinálom.


Meg nem vagyok abban a helyzetben hogy ott hagyhassam jelenleg. És végül is ha tényleg magamra maradnák akkor mi lenne? Akkor végkép nem hagyhatnám ott, mert akkor már az se lesz.


Na mondjuk ez most furán jött ki, mert pont azt mondom hogy nem hagyhatnám ott, de meglehet érteni, nem csak az ő terhe tényleg lehetne támogatni vagy akármi más.

2012. máj. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Engem az bánt, hogy lett volna nem egyszer mód arra, hogy végre megállapodjunk egy helyen. Neki más kellett, most vissza. Nem gondolkodik. Nem lesz 5 perc alatt munkája, ezt jól tudja, de inkább hazamegy a beteg szülei nyakára.


És ami igazán zavar, hogy nem hogy egyre jobban összekötnénk az életünket (család), egyre távolodunk a hülyesége által, mert így a sok év után megint az udvarol nekem fázisba esünk vissza.


A saját édesapja azt mondta nekem, hogy a fia 42 évesen gyermeteg ésszel gondolkodik, mert nem a meggondolatlan hülyeségeit kellene csinálni, hanem végre megállapodni 1 munkahelyen és a családon gondolkodni.

2012. máj. 29. 10:59
 10/11 A kérdező kommentje:

Elhiszem, hogy sz-r a munka, nekem is volt olyan állásom, de nem ez lett volna a megoldás.

Keresni otthon munkát, ha megvan, akkor felmondani.


Így a biztos állását dobta el a semmiért.

2012. máj. 29. 11:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!