Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, ha a partnerem ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha a partnerem ezt teszi?

Figyelt kérdés

6 éve vagyunk egy pár, 4 éve élünk együtt.

Február óta nincs állásom, pedig kézzel-lábbal keresem.


A páromnak stabil állása van, illetve volt 2 héttel ezelőttig. Fogta magát és felmondott, mondván nem bírja, mert stresszes a munkája.


Most haza költözik, így én is kénytelen vagyok. Külön-külön, ő a szüleihez én anyához.

40 km-re egymástól.


Így az együttélés kilőve, találkozni is max hetente 2-3 alkalommal fogunk, de amig nincs munkánk azt is kétlem.


Másik dolog, hogy én faluban nőttem fel, ahol a büdös életben nem fogok munkát kapni és anyukámmal sem vagyok túl jóban, állandóan vitatkozunk. (Gyermekkoromban volt pár pasija és megfeledkezett az anyai szerepeiről).


Úgy érzem neki mindegy. Ezzel a tettével nagyon kicseszett velem, és kettőnkkel is.


Jól érzem, hogy nem szeret már? Normális ember próbálna a kedvesével lenni.

Nem értem, hogy miért tette ezt.


2012. máj. 28. 17:20
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Na jó van abban valami amit mondasz, végül is jogos. Mert hát sajnos be kell látni hogy előbb utóbb azért már nem feltétlen csinálhatód azt amit akarsz.


És ha tetszik ha nem meg kell állapodni, mert már nem engedheted meg magadnak hogy csak úgy dobálózz a.. hát akármivel itt most munkahellyel. Jó én amúgy 24 vagyok, de még én se hagyom ott csak úgy, persze azért lényegesen egyszerűbb helyzetben vagyok mint ő.. habááár nézőpont kérdése.


Meg nem tudom 42 évesen, azért már tényleg nem ártana családra gondolni. Szóval ja ez kicsit tényleg gyerekes gondolkodás. Én gondolkodik így kb. De én se dobom el a fixet.

2012. máj. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!