Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondják azt a duci...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják azt a duci lányok, hogy nincs önbizalmuk, amikor szinte mindig ők nyomulnak, tapadnak a pasikra?

Figyelt kérdés

Azért ehhez kell önbizalom...

akkor ezek szerint a duci lányoknak igenis van önbizalmuk, ugye? Több mint a vékonyaknak!



2012. máj. 28. 17:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
De kevésbé sikeresek...
2012. máj. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
hát ez az. Kevésbé sikeresek, mégis nyomulnak! Akkor nagy a bátorságuk! Mi adja nekik ezt a bátorságot?
2012. máj. 28. 17:55
 3/11 anonim ***** válasza:

a nőknél máshogy van ez az önbizalom dolog.


a nőknek mindig sokkal fontosabb mit gondol roluk a világ


A férfi határozottsága viszont abból fakad, hogy a legjobban az érdekli, hogy saját magáról mit gondol.

2012. máj. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Jól mondod kérdező!


Engem részegen megerőszakolt egy duci lány, azóta is rémálmaim vannak. :(

2012. máj. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Engem nem érdekel mit gondol rólam a világ, de duci sem vagyok, de nő.

Úgy értem, hogy a vékony nők nem mernek tapadni, de a ducik azok mernek.

2012. máj. 28. 18:16
 6/11 anonim ***** válasza:
66%

Ez egy akkora hülyeség... Ilyenkor tavasszal mindkét nem képviselői idióták b*szki? :D


Kisanyám, embereld már meg magad, és ne azzal törődj ki hogy nyomul... Ha végre összeszednéd magad, és picsogás helyett a barátaiddal lennél, ismerkednél, szórakoznál, boldog lennél, neked is lenne valakid, és nem kéne mások életén agyalnod... A sajátodnak kéne hogy lefoglalja az agyad.

2012. máj. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem arra gondolt a kérdező, hogy több kérdésnél olvasni, hogy a fiúk panaszkodnak azért, mert rájuk duci lányok tapadnak. Legalábbis én ma háromszor is olvastam ilyen panaszt.
2012. máj. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

17:58

Nem ismerlek? Nekem is mondott egy ilyesmit az ismerősöm.. vagy...vagy ez sokszor megtörténiK? :O

Ja, persze hogy nyomulnak. Én sosem tudtam mondjuk, kövér nem vagyok, bár van benne valami, csak azért mennek maguk mert sajnos manapság a fiúk csak a modelleket látják meg. Már amelyik, nem mintha érdekelne. Bármelyik csaj aki ezen picsog annak tudok adni munkát, hogy valami másra is gondoljon, nálam van rengetek.

2012. máj. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
hm..Én duci lány vagyok még sem nyomulok fiúkra:/ én túl gátlásos vagyok...viszont akik meg nyomulnak vagy beleuntak szerintem abba hogy nem szólítják le őket mivel "ducik",így saját kezükbe vették az irányítást...erre tudok gondolni..ők is emberek,ők is szeretnének barátot,nem védem őket csak ilyen oldalról is lehet nézni a dolgokat.
2012. máj. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Amelyik dagi lány erőszakosan nyomul, annak nincs önkritikája. Én is (egyelőre még) dagi lány vagyok, és nemhogy nem nyomulok, de ha valaki nálam próbálkozik annak is szólok, hogy "kapjál már az agyadhoz ember"...:D:D
2012. máj. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!