Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfi vagy a nő dolga hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfi vagy a nő dolga hogy kezdeményezzen megtegye az első lépéseket?

Figyelt kérdés
2012. máj. 28. 18:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ma már nincs röghöz kötve, h kizárólag a pasik kezdeményezhetnek. Sok lány is szokott, ami megkönnyíti a férfiak dolgát. Én maradok annál, hogy inkább elérem, h kezdeményezzenek nálam, hogy ne vegyem el a "vadászat élményét", de már történt néhányszor olyan is, h én kezdeményeztem, persze nem randizás célból, inkább beszóltam valami vicceset, az általában bejön a pasiknak és már ő tesz lépéseket felém. :)
2012. máj. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Ja még annyi, h egyszer vonaton voltam, ahol az előtérben voltunk páran, mert nem IC volt és tele volt a vonat, azt hiszem, Balatonra ment. Hát velem szemben pont egy tök helyes srác állt, a bicaja letámasztva mellé, vele beszéltem is volna, de a fülében benne volt a fülhallgató, szóval gondoltam, akkor ennyi. Persze amikor leült a padlóra, meg becsukta a szemét, kiesett egy 100-as a zsebéből, úgyhogy megböktem, h kinyissa a szemét, és odaadtam neki, de egy köszinél több akkor se volt. :)

Utolsó voltam.

2012. máj. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ma már teljesen mindegy,ez mindig helyzetfüggő.Van olyan férfi,akinek kicsit több bátorításra van szüksége.Én mondjuk nőként nem félek kezdeményezni.

A kedvencem,amikor jeleket adok a srácnak,esetleg megszólítom valamivel,aztán felébred benne a vadászösztön,és elkezd közeledni felém.

2012. máj. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

16F vagyok most lett eloszor baratnom, leirom ki mit kezdemenyezett


-beszelgetes eloben: en

-oleles: en

-randi: en

-kezfogas: en

-elso csok(nekem elso, a lanynak nem): en

-nyelves csok: lany

-olembe ules: en


ugy gondoltam hogy az elso csoknak eleg a szajtapuszi, majd a lany kezdemenyezi a nyelveset mert o tudja. ugy tudtam alakitani a dolgokat ahogy akartam. az elso nyelves furan sikerult de jo volt minden :D


remelem segitettem :)

2012. máj. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!