Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beindítja egy férfi fantáziájá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beindítja egy férfi fantáziáját ez a ruha?

Figyelt kérdés

[link]


Egy hasonló csőruhát vettem magamnak, olyat amilyet az első sor 3 képén láttok. Csak nem ebben a színben és talán egy pár cm-rel rövidebb az én ruhám.

Az alakom megvan hozzá. Magas vagyok, és vékony, hosszú lábaim vannak (igaz a melleim kis csöppök :))

Ehhez a ruhához jön még egy egyszerű csinos magassarkú kb 10-10 cm magas. Így már vagy 190 centi vagyok, de nem gond, mert a srác kb 2 méter. Beindítja egy ilyen ruci a fantáziáját egy ffinak?


2012. máj. 30. 09:19
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Öv rész is van hozzá, de az a mell alatt van.
2012. máj. 30. 09:20
 2/25 anonim ***** válasza:

Kissé ri.bancos.


Biztos beindítja a fantáziámat, de hogy nem bíznék meg benned túlzottan az is biztos.

2012. máj. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Már ismer az akinek "teccelegni" akarok benne, szval nem félek, h ribinek tar. De ne ebbe a csúnya rózsaszínbe képzeld el, hanem egy szép kékben :) és a fejem sem ilyen, mint a csajé a képen :D
2012. máj. 30. 09:27
 4/25 Shai-Hulud ***** válasza:

Nem, a ruha nem indítaná be a fantáziámat.

Mondjuk ha benne vagy a ruhában, az már inkább.

Hát még ha a ruhán kívül tartózkodsz! :-)

2012. máj. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
jajj ne már, nem jobb dolog kicsomagolni az "ajándékot" ? és a fantáziát is jobban beindítja, ha csak képzeleg róla, h mi van a ruha alatt ;)
2012. máj. 30. 09:42
 6/25 anonim ***** válasza:

Az, hogy "ismer". Az nem jelenti azt, hogy nem tart ri.binek, ha túlzottan kiöltözöl. Attól függ persze, hogy milyen fából faragták azt a férfit. Nekem furcsa lenne, ha valaki tőle szokatlanul túlságosan kicsípné magát a randira. Gyanakodnék, hogy túlságosan meg akar engem szerezni.


Ha együtt jártok már és otthonra kell, akkor teljesen ok.

2012. máj. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 Shai-Hulud ***** válasza:

:-D

Ezek csak a fokozatok voltak:

1. a ruha nélküled...

2. a ruha és benne te...

3. te, a ruha nélkül...

És akármit mondasz, szerintem ez a sorrend pont jó.

(Bár az első pont akár el is hagyható.) :-DD

2012. máj. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Öhm, nem randira venném fel, de ő is látna benne :) Ő az exem, tudja , h nem vagyok ribi és nem is tartott annak. A célom csak annyi, h ha már megvettem ezt a csini kis ruhát, akkor lásson is benne és talán le esik neki a tantusz, h mit veszített :) ;)
2012. máj. 30. 09:47
 9/25 anonim ***** válasza:

Hát, nekem beindítaná nagyon is, azt hiszem. :)


26/F

2012. máj. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Szerintem tisztában van vele, hogy mit veszített. A ruhától nem fog megváltozni a véleménye.
2012. máj. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!