Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beindítja egy férfi fantáziájá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beindítja egy férfi fantáziáját ez a ruha?

Figyelt kérdés

[link]


Egy hasonló csőruhát vettem magamnak, olyat amilyet az első sor 3 képén láttok. Csak nem ebben a színben és talán egy pár cm-rel rövidebb az én ruhám.

Az alakom megvan hozzá. Magas vagyok, és vékony, hosszú lábaim vannak (igaz a melleim kis csöppök :))

Ehhez a ruhához jön még egy egyszerű csinos magassarkú kb 10-10 cm magas. Így már vagy 190 centi vagyok, de nem gond, mert a srác kb 2 méter. Beindítja egy ilyen ruci a fantáziáját egy ffinak?


2012. máj. 30. 09:19
1 2 3
 11/25 Shai-Hulud ***** válasza:

Hááááááát....

De ezek szerint már tudja, hogy mi is van a ruha alatt,

nem veszi nagyon igénybe a fantáziáját a dolog. :-)

2012. máj. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

Igen, tudja mi van a ruha alatt, de már nagyon rég látta, pedig teljesen odáig volt érte :D kicsit felelevenítjük a dolgokat ;)

Igen, tudja mit veszített, szval ismer engem mindennel együtt, mert elég bensőséges volt a iszonyunk. Nem emiatt szakad meg a kapcsolat...

2012. máj. 30. 09:57
 13/25 anonim ***** válasza:
Bosszúruha :D
2012. máj. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Szerintem,ha már szakított veled,marhára nem érdekli mit veszített.Vagy mit nyert.

190 centis nő,hát nem semmi.

2012. máj. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
ebben a ruciban az a jó,h pillanatok alatt, fentről le,illetve lentről fel húzható a 2 vége.. ;) 33f
2012. máj. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Igen, ez jó szó, h bosszúruha. Dehogynem, hidd el érdekelni fogja :) majd gondoskodom róla, mert ahogy már magamba bolondítottam egyszer, úgy megteszem másodjára is
2012. máj. 30. 10:13
 17/25 A kérdező kommentje:
Igen és kényelmes is, de megnyugtatlak, nem engedem, h hozzá érjen. Most egy kicsit én osztom alapokat :)
2012. máj. 30. 10:14
 18/25 anonim ***** válasza:
54%
Bocsi,de te szerintem nem vagy túl okos.De próbáld meg,sok szerencsét!
2012. máj. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Semmi gond, igazából egy kérdés kiírásából és pár kommentből lehet ezt szűri le az ember. Bár nem ezt a szót használnám, inkább azt, h nem vagy vmi reális.
2012. máj. 30. 10:17
 20/25 anonim ***** válasza:
Nem te osztod a lapokat. Azzal, hogy erre a témára már így be vagy indulva. REAGÁLSZ RÁ. És ha reagálsz rá, akkor nem te vagy a főnyeremény. Felesleges erre energiát/időt pazarolnod. Inkább keress valaki mást!
2012. máj. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!