Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Félénk fiúhoz hogyan lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félénk fiúhoz hogyan lehet közeledni?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok és tetszik nekem ey 19 éves fiú.Aranyos,helyes,de még sosem volt barátnője.Tegnap rááirtam facebookon,nagyon aranyos volt,sokat beszélgettünk és érdeklődőtt irántam.Szerintetek ha nem ir nekem akkor majd én irjam neki vagy várjam meg mig lép ?
2012. máj. 30. 13:12
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat ! :)
2012. máj. 30. 13:34
 12/29 anonim ***** válasza:
Úgye azért te nem tartod született vesztesnek, azért mert félénk? Mert ha igen, akkor jobb ha hagyod.
2012. máj. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
Nagy gázzal...
2012. máj. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
dehogy tartom,csak valami idióta írta és nincs kedvem ilyen stílusú emberekkel vittkozni :)
2012. máj. 30. 16:18
 15/29 anonim ***** válasza:
én magamból indulok ki. egyértelműnek kell lenned, hogy mit szeretnél tőle. Én is ilyen " nyomi " vagyok. Nincs roszabb mint mikor nem tudod mit vár tőled, a lány. Ahogy bátorítod ( határozottan ), úgy ő is egyre bártabban fog közelíteni feléd. Legalábbis én ilyen lennék ha lenne valaki.
2012. máj. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
köszönöm kedves utolsó,tehát azt mondod,hogy nem lenne baj,ha még én írnék neki ? csak honnan tudhatnám meg,hogy azért nem ir mert nem akar semmit vagy mert fél?
2012. máj. 30. 17:01
 17/29 anonim ***** válasza:
a 15-nek van teljesen igaza. Írj neki minél többször hogy bátorítsd, és mindenképpen adj neki időt!
2012. máj. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen,aranyos vagytok :)
2012. máj. 30. 17:19
 19/29 anonim ***** válasza:

Én is félénk fiú vagyok. Jól jönne, ha naponta ráírnál, beszélgess minél gyakrabban vele, nálam így próbálkozott egy lány és ettől elhittem, hogy én kellek neki. :)


Sok sikert!

2012. máj. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
kedves utolsó ! Tegnap irtam neki pár órát beszélgettünk,dobott fel témákat.ezekután úgy gondolom,hogy neki is kellene lépnie :)
2012. máj. 31. 12:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!