Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ha a barátnőtöknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha a barátnőtöknek megjön ugyanolyan lelkesedéssel találkoztok vele azokon a napokon, vagy azért kicsit letör h nem lesz szex?

Figyelt kérdés
2012. máj. 30. 17:56
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
miért ne lenne szex? :D én lány vagyok, nekem ilyenkor nem akadály a szex, sőt, ilyenkor sokkal kívánósabb meg "kanosabb" vagyok. ha a fiút ez zavarja, akkor magára vessen, ne pedig a lányra haragudjon. amúgy nekem eddig 2 sráccal volt dolgom, egyiket sem zavarta. egy régi törölköző a derék alá, és máris nem lesz koszos az ágynemű.
2012. máj. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nekem elég erős a vérzésem, és az első napon minden bajom van. Itt konkrétan azokra vagyok kíváncsi akiknél nincs szex olyankor.
2012. máj. 30. 18:05
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
Nem a szexnélküliség zavar hanem a nyafogás
2012. máj. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tehát a nyafogás zavar ezért inkább nem is találkozol a barátnőddel?
2012. máj. 30. 18:08
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
te is nyafognál bakker, ha 4 napon keresztül véreznél, első két napon úgy görcsölnél, hogy kb egyenesen járni nem tudsz, gyógyszer nem használna rá, szédülnél mint a nehézség és hányingered lenne...:DDD pasik képtelenek ezt átérezni.
2012. máj. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Johnny B. Goode ***** válasza:
55%

Igen, mert attól még orál lehet, így én ugyanúgy élvezem az együttlétet.

A szex menstruáció alatt szerintem undorító...

2012. máj. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
jaja a pasik ezt soha nem fogják megérteni, némelyik már attól sír és a temetését szervezi ha az ujját elvágja :D
2012. máj. 30. 18:35
 8/9 anonim ***** válasza:
Én megértő vagyok ilyen esetben, marad a hosszú beszélgetés, tervezgetés, lelkizés.
2012. máj. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én nagyon parasztul mondom neki hogy úgyis most használhatatlan, de ettől még ha úgy jön ki arra napra amikor együtt vagyunk minden kérés nélkül babusgatom és nem várok semmi akciózást.
2012. máj. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!