Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A magömléssel kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magömléssel kapcsolatban lenne kérdésem. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Az a problémám hogy miután magömlésem van, kb 1-2 napig nagyon rossz mert fáradtabb, dekoncentráltabb, mindent negatívabbnak látó vagyok. Ilyenkor nem megy semmi. Futásnál is ilyenkor merev vagyok. Szóval rájöttem hogy egyáltalán nem kell kivernem mert akkor erősebb, kitartóbb vagyok, ez oké csak olyan 1 hét után már nagyon kanos vagyok, legkisebb érintésre is feláll és már nagyon kívánom, viszont nem akarom kiverni mert tudom hogy utána rossz lesz, de a vágy kínoz. Azt csinálom hogy ha már nem bírom akkor ingerlem magam akár 1 óráig is de csak annyira hogy ne élvezzek el, de még is egy kicsit kellemes legyen. Ez egy szenvedés mert vágyom rá hogy elélvezzek, de a félelem hogy utána meg rossz lesz az erősebb. Beszéltem már egy haverommal és neki nincs ilyen hogy magömlés után negatív élménye legyen 1-2 napig, nálam viszont borzasztó nagy jelentősége van hogy ne verjem ki. Szóval ezzel a problémával mit tudok kezdeni? Más is jár hasonló cipőben? Esetleg lányoknál is előfordulhat?

Jellemző eset amikor megtörténik a magömlés és utána mondjuk beszélgetek valakivel, akkor érzem hogy "zaza" vagyok, és mérges vagyok magamra hogy nem kellet volna kivernem, mert a kommunikációmra is kihat, ilyenkor nem tudok jól artikulálni. Most belegondoltam hogy ha lesz barátnő és szexre kerül a sor akkor is ez lesz hogy nem szeretkezek vele mert félek a magömlés utáni negatív állapottót?

Várom a válaszokat. Kérlek szépen titeket hogy kezeljétek a kérdést komolyan, mert ez egy jelentős dolog az életemben. 23 F



2012. máj. 29. 16:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem menj el a háiorvosodhoz, vagy urológushoz. De szerintem energiautánpótlás kell. Próbáltad már, hogy eszel utána egy kis szőlőcukrot, vagy vmi cukros üdítőt?

26/L

2012. máj. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsot, még nem próbáltam.
2012. máj. 29. 17:34
 3/6 anonim ***** válasza:

Milyen a fizikumod?

Mert én is ezzel a problémával küszködök.

2012. okt. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Magas, 184 vagyok, átlagos, vagy enyhén vékony testalkat. Rendszeresen sportolok, futok.
2012. nov. 27. 23:11
 5/6 anonim ***** válasza:

Én 18 éves vagyok, de én is hasonló cipőben járok. :S

Fogalmam sincs hogy mi lehet a bajunk..

De valószínűleg lelki ill. azért mert nem vagyunk elég edzettek.

Kérdeznék valamit: Volt olyan rokonod a családfádon aki valamilyen rákban halt meg?

2012. dec. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tudomásom szerint nem volt.
2012. dec. 6. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!