Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megmondtam a velemenyem es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmondtam a velemenyem es besertodott, jol tettem?

Figyelt kérdés
Egyik baratnomet egy ferfi elhivta randira. kiderult, hogy ennek a ferfinek baratnoje van. nem epp emiatt, de a baratnom nemet mondott...megkerdezte, hogy szerinte elmenjen-e vele holnap es azt kerte legyek vele oszinte. en azt mondtam, hogy undoritonak tartom amikor egy haramadik befurakodik egy kapcsolatba (annak ellenere, hogy a pasi hivta ot)...jobb kimaradni ebbol az egeszbol. aztan hozzatettem, hogy en kikaparnam annak a lanynak a szemet aki betolakodik.... kesobb ha ugy alakul akkor lehet belole valami. amiota ezt mondtam neki, nem szol hozzam...most kellett volna hazudnom?
2009. jún. 30. 17:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem te csak az igazat mondtad, lehet kicsit tulságosan öszinte voltál.Szerintem beszéld meg vele hogy sajnálod de ö mit érezne ha az ö párkapcsolatába beférközne egy másik csaj?
2009. jún. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
jól tetted,igazad volt,én is megmondtam volna neki. Szakítson előbb a pasi a barátnőjével,utána lehet valami.
2009. jún. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igazad volt. De rossz vénasszonyos szokás a moralizálás, az erkölcsi prédikáció, meg az erkölcscsőszködés.


Hamis dilemmát állítasz fel, amikor azt mondod, hogy vagy kimondod az igazat, vagy hazudsz. Van harmadik lehetőség is: bölcsen hallgatni.

2009. jún. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jól tetted. Ő kérte, hogy legyél őszinte, akkor most mit sír a szája?-.-'
2009. jún. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Erre mondják, hogy fáj az igazság!

(előző voltam csak lemaradt, bocs!)

2009. jún. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
koszi...ma mar szoballt velem, de tovabbi esemenyeket nem kozolt:P kivancsi leszek:))
2009. júl. 1. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!