Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez és mit jelent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez és mit jelent miféle érzés ez?

Figyelt kérdés

20\f éves vagyok és eddig nem volt még csajom de miért van az hogy ez a nő ilyen hatással van rám

Alexadra Elena Inna

INNA


Egyszerűen ha látom akkor olyan érzés kerít el hogy sajnálomazért hogy máshol él és mással van.Mert én legszivesebben mindig ott lennék mellette és védeném mint egy testőr aki rosz szót szólna azt helyre tenném.megadnák neki mindent és vigyáznék rá.Számomra ő a tökéletes másik nem úgy hogy nem is érdekel senki más inkább élek senki más nélkül ha nem lehetek ott vele.DE EZ ENGEM NEM NAGYON IDEGESÍT mert örülök neki.Csak kíváncsi lennék hogy mi ez pontosan?

A gépemen róla található képekből egy téma van amit nem is cserélek le.És szinte az ELECTRONIKÁN a GYÚRÁSON és RAJT kívül csak játszom a pc-n,barkácsolgatok meg maszti-muszti.


HA VAN MÉG KÉRDÉSETEK AKKOR ÁLL:2-3óránként föl nézek hogy írtatok-e.



2012. máj. 31. 01:37
 1/9 anonim ***** válasza:

Megszálot vagy vagy mi a f..?


Majd kinövöd talán

2012. máj. 31. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Megszálott azt nem mondanám de kösz!

Más rendes válasz??

2012. máj. 31. 02:12
 3/9 anonim ***** válasza:

Én az első Harry Potter film 2. részének megjelenésekor voltam ennyire szerelmes Emma Watsonba. (jó, persze, 13 éves voltam, de szerintem hasonló lehetett ahhoz amit te érzel)

Még mindig nagyon vonzónak találom, de elmúlt az érzés kb 4 hónap után.

Egyébként rám jó hatással volt. Valahogy beadtam magamnak, hogy ha lefogyok akkor összejöhet. :DDDddd

Így utólag rohadt vicces, de leadtam 20 kilót akkoriban.

Szóval el fog múlni, nem is olyan sokára. Addig meg had pörögjön a google meg a youtube. :)


22/f

2012. máj. 31. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

rajongó vagy.

amit érzel az meg rajongás.

2012. máj. 31. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
szerintem ezt hívják plátói szerelemnek, egyszer vége lesz
2012. máj. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Áhh, szerintem ilyet (majdnem) mindenki megélt már (vagy fog) :) nyugi, ha jobban belegondolsz, rájössz, h nincs SEMMI esélyed, es elmúlik ez az érzés. :)
2012. máj. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Még mindig érvényes a kérdés? Kíváncsi vagyok, mert és is oda vagyok érte, bár lány vagyok, és nem azt érzem amit te (ne essék félreértés, nem vonzódok hozzá).
2012. okt. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Igen még mindig érvényes a kérdés.

Én egyszerűen szeretném 100% biztonságban tudni mert nagyon tehetséges és lelkileg tiszta belead apait anyait.

2013. nov. 10. 13:12
 9/9 A kérdező kommentje:
# 6/8-na ezt én is tudom hogy semmi esélyem egyrészt sok pénz kellene hogy elutazzak oda ahova éppen kellene.Iga már 14-éves koromtól elkezdtem szépen lassan a Dj-életstílust és azóta mióta kiírtam a kérdés megtanultam Dobolni,Szintetizátorozni és haladó amatőrként gitározok is.Én rájöttem hogy ez az érzés nem fog elmúlni(Nem is baj most már).Ő tartja bennem a lelket.És ezért erre szánom az egész életemet RÁ ÉS A ZENÉRE (NO MUSIC NO LIFE).Megpróbálom a legtöbbet kihozni a zenéi felhasználásával és az elképzeléseimmel a legjobb amit csak lehet mint minőséget.MINDENT CSAK IS A SAJÁT SZÁMOMRA TEHÁT NEM OSZTOM MEG SEMMIKOR SENKIVEL.PL:YouTube-ra feltölteni ááhh nem.
2014. márc. 21. 02:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!