Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ex vagy új barát? Kit válassza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ex vagy új barát? Kit válasszak szerintetek?

Figyelt kérdés
Kb. 3 hónapja szakított velem az exem, pedig én nagyon szerelmes voltam belé. Nem tettem még rajta túl magam 100%osan most se. Azonban időközben megismerkedtem egy fiúval, aki rendes kedves meg minden jó benne, és többet szeretne tőlem a barátságnál. Egyenlőre vele csak ismerkedünk. El tudom képzelni vele a továbbiakat, lehet hogy bele tudnék szeretni, azonban mikor máskor jött volna vissza hozzám az exem azzal, hogy hülye volt amiért otthagyott engem, ha nem most? Nem tudom mit tegyek. Ha egy hónappal később jött volna vissza már biztos nem érdekelne, de úgy érzem még valahol szeretem is. Nem tudnék benne újra teljesen megbízni, hiszen a kapcsolatunk végén már kicsit sem érdekeltem ezért szakított, de most meg tényleg azt érzem hogy megbánta. Azonban nem tudom érdemes lenne-e egy ilyen srácot elszalsztani mint akivel most ismerkedtem meg, vele lehet tényleg boldogok lennénk. Szerintetek? 18/L
2012. máj. 31. 15:18
 1/5 anonim ***** válasza:
mond meg neki h jöjjön vissza 1 hónap mulva. ha jön,tényleg érdekled,ha csak szórakozik,akkor nem. addig ismerkedj a másik fiúval és meglátod
2012. máj. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Melyiknek van kocsija?
2012. máj. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Magad is leírtad, h nem volt jó. Illetve azonnal szemen szúrt a "pedig én nagyon szerelmes voltam belé" mondatrész. Szerintem ne kezd újra vele!
2012. máj. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De ez nem lenne igazságtalan velük szemben? :S Hogy tulajdonképpen ez olyan mintha csak tartalékok lennének nekem.
2012. máj. 31. 15:23
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nem müködött az exel most sem biztos hogy fog.. adj esélyt az uj srácnak!Lehet vele boldogabb is leszel
2012. máj. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!