Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Túlságosan megkedveltem. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlságosan megkedveltem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Konkréten megismertem egy szexmániás srácot. De nagyon megkedveltem. Minden nap beszélünk, vagy összefutunk, személyiségre ugyanazok vagyunk, csak a nemünk más. Úgy érzem túlságosan megkedveltem, vagy ha még nem is annyira, de nagyon jó úton vagyok felé.. alig várom hogy írjon, hogy suliba összefussunk.. Ezzel csak az a baj, hogy max a "szextársa" lehetnék, nem akar barátnőt. Anno régen úgy átejtette egy csaj, hogy nem képes annyira megbízni senkiben, hogy kapcsolat alakulhasson belőle. Így azzal szórakoztatja magát, hogy befűzi a csajokat, és ebből mindig szex alakul ki. Persze nekem konkrétan megmondta, hogy velem is le szeretne feküdni. De csak ha benne vagyok, ha nem akkor maradunk simán jóba. Ez így nagyon hülye helyzet, mert kívánom őt.. de nem vagyok az a fajta, aki mindenkivel összefekszik. Ha meg többet érzek iránta, akkor nagyon nagy fájdalmat okozna, ha csak szex lenne köztünk. Mit csináljak? Próbáljam magamban elnyomni az érzést, hogy akarom őt? Valaki segítsen.. megőrülök :/
2012. máj. 31. 15:21
 1/5 anonim ***** válasza:
a legjobb megoldas: legy a baratja :D legy TE az akit nem kapott meg. menjetek strandolni, napozni, bulizni, setalni, masszirozd ot meg, engedd hoigy megamszirozzon, oltozz szexin es legy kedves vele. erd el azt hogy hozzad terjen vissza amikor megunta a sok felszines szart. erd el es vard ki a szeretetet. tanulsagos lessz meglasd. :)
2012. máj. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

a.) Megvárod míg kiéli magát.(felnő)

b.) Nem várod meg.



a+b = idióta vagy.

2012. máj. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Anno régen úgy átejtette egy csaj, hogy nem képes annyira megbízni senkiben, hogy kapcsolat alakulhasson belőle."


Jujjjj, ez nagyon rossz duma. Hidd el nekem, ha megtalálná azt a nőt, akiért úgy gondolja, hogy érdemes, akkor hirtelen tudna bízni megint. Ez így működik. Viszont addig is nagyon jó csajszerző duma, hogy neki megsebezték a pici szívét, ezért jelenleg saaaajnos csak sekélyes szexelgetésekre futja, komolyabb elköteleződésre nem.


A csak szexbe szerintem se menj bele, főleg mivel nálad alapból más már a szitu, mint nála, vagyis garantálható, hogy neked nagy pofára esés lesz, és fájni fog.

2012. máj. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! :)

Igazából nekem is eszembe jutott, hogy azért viselkedik így velem, hogy engem is megtudjon húzni. De valahogy ezt sem úgy mondtam el, hogy ő azért ilyen mert összetört a szíve, hanem elmesélte nekem a sztorit, és rákérdeztem hogy ezért viselkedik azóta így nőkkel?.. és ebből jött, hogy valószínűleg igen.

Próbálok egyre közelebb kerülni hozzá, hátha ő is hozzám.. aztán esetleg, ha úgy alakul a helyzet, hogy tényleg beleesek ennél sokkal jobban, akkor beszélek vele, vagy nem tudom. Soha nem mondtam meg még senkinek, hogy szerelmes vagyok belé, vagy nagyon tetszik, szóval nehéz..

2012. máj. 31. 16:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor szenvedj.:)
2012. máj. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!