Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan lányok, akiknek volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan lányok, akiknek volt mar nemi élményük egy másik lánnyal! Megbántátok a dolgot, vagy jó volt?

Figyelt kérdés

Én abszolút nem, életem egyik legizgalmasabb élménye volt, sokszor meg is ismételtük ^^


19L


2012. máj. 31. 15:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak szájpuszi volt (még), de lehet h egyszer kipróbálnék többet is.
2012. máj. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én sem bántam meg, nem is sok értelme van megbánni dolgokat...


24/N

2012. máj. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
fergeteges volt, bárcsak újra egy városban laknánk, akkor tuti minden héten sort kerítenénk rá. :-) 25N
2012. máj. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem nincs mit megbánni rajta, a nőknek jobban tolerálják az ilyen dolgokat, meg a nők a másik nőt jobban... kezelésbe tudják venni, szóval miért ne? Én megértem az ilyen lányokat, akiket az effajta alap kíváncsiság vonz. De a biszexuális nőket sem vetem meg.
2012. máj. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nem, jóvolt
2012. máj. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!