Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan érjem el, hogy ne féltsen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el, hogy ne féltsen?

Figyelt kérdés

Nyaranta a német hadseregnél dolgozom a fegyverkezésnél, imádom ezt csinálni, és értek is hozzá, viszont a lány, akit mindennél jobban szeretek (még nem járunk, de már nagyon alakul), nagyon nem nézi ezt jó szemmel. Kért már párszor, hogy hagyjam abba, mert nagyon félt, hogy bajom lesz, de tényleg ez az egyetlen dolog, amiben igazán jó vagyok, és nem akarom abbahagyni, mert nem olyan veszélyes, mint ahogyan gondolja. Imádom őt, de ez a dolog már komolyan az életem része, képtelen lennék abbahagyni. Hogyan magyarázzam meg neki, hogy nincs miért aggódnia? Úgy, hogy meg is nyugodjon?

19/F



2012. máj. 31. 17:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem azt nehéz lesz elmagyarázni neki, úgysem fogja felfogni, hiszen nőből van ő is és akit félt, azt félt. Én is azt tenném ha a párommal alakulóban lennének a dolgok és bejelentené ezt nekem, hogy hadseregnél dolgozik :D Megnyugtatlak, hogy nem fog megnyugodni teljesen.Max beletörődik, muszájból..
2012. máj. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tony Starktól kérd kölcsön a nehéz ruházatát. Ha abban lennél, biztos nem féltene
2012. máj. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Johnny B. Goode ***** válasza:

ebben a stádiumban szerintem ne hagyd abba a munkádat.

Egyrészt lehet, hogy pár év és vége lesz, de ha örök szerelemről van szó, akkor is mindig bánni fogod, hogy abbahagytad azt, amit szerettél csinálni és amiben érzed, hogy jó vagy

2012. máj. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Semmiképp nem akarom abbahagyni. Csak meg akarom őt nyugtatni valahogy.
2012. máj. 31. 18:55
 5/6 anonim ***** válasza:

Vidd ki magaddal, és mutasd meg, hogy nem is olyan veszélyes.

Mármint ha oda be lehet menni vagy nem tudom. :D

2012. jún. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az hogy kulcsszóként a szerelmet írtad be elsőnek, azt bizonyitja, hogy tényleg szereted, és ilyenkor csak megérti hogy vannak dolgok amiket el kell nézni egy ilyen helyzetben. Azonkívül ő csak az tudja hogy fegyverekkel foglalkozol, vagy azt is hogy azon belül mivel? Mert ha megmutatnád neki részletesen talán megoldódna közetetek :) Amúgy meg hajrá :D
2012. jún. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!