Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nálatok is olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nálatok is olyan fontos, h a fiúnak jó feneke legyen, mint nálunk pasiknál?

Figyelt kérdés
Mert nálam a jó fenekű lányok viszik a babérkoszorút a nagymellűek előtt. Milyen a jó férfi popsi, látszik nadrágon át stb.?
2009. jún. 30. 21:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez alap nálunk lányoknál is (nálam legalábbis biztos)

L/17

2009. jún. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
59%

Nálam a pici fenék-széles váll visz mindent :)) /De persze volt már más típusú barátom is, tehát nem kizáró ok ez :)/

A lényeg, hogy feszes legyen és izmos :)

2009. jún. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

persze h fontos.

Mi is megnézzük a feszes feneket... :)

a léyneg h legyen kemény feszes, és ne lapos:)

höh, nekem mellem az nem sok van mondjuk, de a popómmal nincs gondom hál isten :D

2009. jún. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
65%

Az én páromnak van a Földkerekség egyik legjobb feneke!:)

Fontos, hogy milyen a pasi hátsója, igen!

2009. jún. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nálam fontos :)
2009. jún. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
55%
Nekem inkább az a fontos, hogy a fejében legyen valami, nem a feneke a lényeg
2009. jún. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
85%
Én a kerek,formás fenekű pasikat kedvelem
2009. jún. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
imádjuk mi nők a csíííínos fenekű férfiakat, de nagyon ritka..:D az egyik legjobb férfi popsi a világon a Bruce Wilisé:D :D meg úgy ahogy van imádom ahogy össze van rakva!:D
2009. jún. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én sosem tudtam, hogy ez miért fontos egy férfinél, meg nem is tudom, hogy milyen a jó férfi fenék, de a barátomét nagyon imádom :)) kis tenyérbesimuló, meg kerek és izmost :D:D
2009. jún. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem tök mindegy hogy milyen a barátom feneke csak ne legyen lapos se löttyedt hanem jóóól beletudjak markolni :D
2009. jún. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!