Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kéne tennem emberek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem emberek?

Figyelt kérdés

Van egy lány, egy suliba járunk és nemrég egy oszt. kiránduláson jobban megismertük egymást. Azóta, egy 2-3 napja rendszeresen beszélgetünk interneten. Nekem nagyon tetszik, de én nem hinném, hogy tetszem neki. Sok közös van bennünk ez szerintem előny lehet. Mit tegyek, hogy el nyerjem a tetszését irántam? Ahogy többet beszélünk, egyre többet kezdek érezni iránta. Segítsetek!


15/F


2012. máj. 31. 22:13
 1/5 anonim ***** válasza:
hívd el iskola után egy fagyira és továbbra is légy vele kedves
2012. máj. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hívd el valahova!
2012. máj. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
mindegy mit csinálsz, csak egy a lényeg, hogy ne vágd pofán
2012. máj. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És ha elhívom valahova, hogy viselkedjek vele? Meg, ha nem jövök be neki, hogy tudnám "rávenni", hogy bejöjjek a lánynak?
2012. máj. 31. 22:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Hívd el fagyizni, ha igent mond, viccelődj vele, beszélgess, mókázz, sétáljatok. Ha elég jól elbeszélgettetek fordítsd komolyra a szót és kérdezd meg mit gondol ő rólad. Ha nem tetszel neki, akkor hagyd. Ha azt mondja, hogy szimpi vagy, akkor meg nyert ügyed van. De ha elmegy veled fagyizni, vagy valahova, az még nem azt jelenti, hogy tetszel neki.
2012. jún. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!