Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyenek az emberek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyenek az emberek? Semmi megértés, vagy együttérzés sincs már?

Figyelt kérdés
Máshol is tapasztaltam már, meg itt olvasgatva a kérdéseket, válaszokat, csak azét látom, hogyha valaki csúnya, vagy előnytelen, mindenki elutasítja, kicsúfolja, cikizi, kinevetik! Tehetnek ők róla?? Ők is ugyanolyan emberek! Ha pl. egy fiú alacsony, vagy sovány, rögtön elkezdik piszkálni! A csúnya emberek, fiúk, nem érdemlik meg ugyanúgy a szeretetet? Miért kell ilyennek lenni? semmi emberség nincs már? Ami mégjobban bosszant, hogy már a betegségből adódó hiányosságokat is kinevetik, kicsúfolják! Emberek vagyunk! egyformák! mitől jó az egyeseknek, hogy kinevetnek egy beteg vagy előnytelen embert? Hova tűnt a kedvesség?
2012. máj. 20. 20:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez évtizedek, sőt évszázadok óta így van. Sosem, ismétlem, sosem fog megváltozni.
2012. máj. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen társadalomban élünk ami tényleg nem szép dolog de sajnos nem sok mindent tehetsz ellene
2012. máj. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nálad hol a bibi? :D félkarú vagy? :D
2012. máj. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 ASOT ***** válasza:

Ez van!

Ahogy az 1-es is mondja!


soha nem lesz ez másképp , vagy elfogadja valaki az életet, avagy nem.

2012. máj. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Such is life.


Keresd azoknak a társaságát, akik nem ilyen felszínesek.

2012. máj. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Alacsony, vékony fiúként senki sem érti meg a helyzetem.


Ritka az, aki egyszerre több rossz tulajdonságot is kapott az élettől, hát én megkaptam, de vannak nálam rosszabb sorsúak is, akik például vakok, szóval nem akarok itt panaszkodni, meg sajnáltatni magam. Nem lesz attól jobb nekem sem.


De a kérdésedre válaszolva: sajnos én is szomorúan tapasztalom mennyire kevés az igazán megértő, együttérző, rendes ember manapság és bizony, aki ilyen az nem viszi sokra az életre.

Az egész társadalom arra nevel és tanít meg, hogy legyél bunkó, érzéketlen, másokon átgázoló, mert csak így érvényesülhetsz és élhetsz meg!


Persze, akiknek apuci-anyuci mindent a seggük alá rakott, jó helyre születtek és előnyös külsővel is rendelkeznek, azok nem érhetnek meg minket.

De nem csak ők ilyenek. Vannak olyan emberek, akik ilyen jellemmel jöttek a világra függetlenül a vagyoni helyzetüktől vagy a külsejüktől.

2012. máj. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

De kérdező: a csúnya emberek, fiúk ugyanúgy megérdemlik a szeretetet. Csak ott a bibi, hogy ezt a szeretetet sokszor a szépektől várják, és a csúnya lányok szeretetéből nem kérnek.


"Emberek vagyunk! egyformák!" na azért nem egészen. Ha gyereked születik, te ugyanúgy örülnél egy vak gyereknek, vagy ugyanúgy örülnél egy értelmi fogyatékosnak, mint az egészségesnek?

Nálad a párkeresésnél szóbajönne egy fél lábú ember?... Szóval ezt a mindenki egyenértékű maszlagot, szerintem szép mondogatni, de nem tudom ki gondolja komolyan.


Amúgy szerintem azokat ritkán gúnyolják, akik tényleg tehetetlenek a sorsukkal szemben: tolószék, sántaság stb.

Viszont egy vézna puhány fiú tud változtatni. Egy dagadék is.

Csak egyszerűbb mindig mást okolni, hogy miért nem fogadnak el. Azért tenni is kellene.

2012. máj. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

3. ja ő a félkaru rabló :D

Figyelj már kérdező. Nekem is lehet egy kérdésem??? Ki le nem sz*rja????

Nemvagyunk ugyanolyanok érted!!! Hogy mért piszkáljaák mert a világ ilyen meg az ember visszaadja a rosszat amit kap! A gyenge meg elbukik ilyen a világ, mindig is ilyen volt. Meg hogy a csúnya nemérdemli meg a szeretet? De megérdemli. Vannak csúnya nők is!! És hidd el a szerelmi dlog a "szép" embereknek sem egyszerü.

2012. máj. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Amúgy tényleg nem értem mi baja van itt minden lánynak az alacsony, vékony fiúkkal, ők nem tehetnek róla, ettől még lehet ugyanolyan egészséges, értékes ember, sőt nem kell rondának lennie feltétlenül, de ebből is látszik, hogy a lányoknak csak a magas fickók kellenek, olyankor persze nem gond, ha vékony!
2012. máj. 21. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!