Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok a nők, akik visszaélnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a nők, akik visszaélnek azzal, amit a természet adott nekik; vajon mit szólnának hozzá, ha a férfiak is visszaélnének azzal, ami nekik van?

Figyelt kérdés

Kicsit nyakatekerten fogalmaztam, de így legalább a tisztelt hozzászólók kénytelenek elolvasni a kiegészítést is! :)

Szóval: a mostani nők egy része gusztustalan módon visszaél vele, hogy nőnek született. Nem pusztán a kacérkodásra gondolok, azt mindegyik űzi, hanem a többi dologra is. Előnyök megszerzése, mások kihasználása és ronda beszéd/viselkedés, ami után-ha következmény fenyeget-elbújnak a nőiesség pajzsa mögé. Már nem azért, de az ilyen nem bátor, hanem pontosan gyáva viselkedés.

Akik természetes előjognak veszik az ilyen viselkedést, vajon mit szólnának a következőhöz? Nővel való vitában a férfiak nem érvelnének, hanem lekevernének egy hatalmasat a másiknak-mindig az erősebbnek van igaza alapon.Elég egyoldalú lenne...

Azonban a legtöbben a nagyobb fizikai erővel élni és nem visszaélni szoktak.Például segítenek cipekedni vagy más, erőt igénylő feladatokat megoldani. A férfiak ennyivel nemeslelkűbbek lennének?


2012. máj. 29. 22:22
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
Nőket akarsz verni gratulálok -.-
2012. máj. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Engem már bántott nő. :(


Nagyon fájt!

2012. máj. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Aki nőt akar verni, az nem itt kérdez, hanem megteszi. A kérdés költői volt.
2012. máj. 29. 22:35
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

hát az is egy megoldás ha kivered a csaj fogait... igaz kezdetleges, de ez is egy opció :D mindazonáltal mi lenne ha csak szimplán nem nyalnánk mi férfiak a csajok pi*csáját csak azért mert szépek? most ne szó szerint értsd :D

talán nem kellene futni utánuk meg ajnározni őket agyba-főbe. felkötni a nadrágot és férfiként viselkedni. elvégre is nekik is jó ha bass*zák őket, nem csak nekünk :D a gumipö*cs pedig lehet, hogy tovább bírja, lehet, hogy nagyobb, de azért baz*dmeg mégis csak mi lennénk a kur*va teremtés kur*va koronája!

2012. máj. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez már a 3. nőgyűlölő kérdés a mai napon. Ha esetleg nem te lennél, aki azokat is feltette, akkor megemlítem, hogy jó páran egy 8 éves kisgyerek fröcsögését vélik felfedezni a szavaikban.


Mellesleg itt a GYK-n és a való életben se szokták tolerálni az olyan általánosításokat mint például "azt mindegyik űzi".


Harmadrészt, csak azt használják ki, AKI HAGYJA! Az, hogy egyes itt kérdezők egy puhap*csű vinnyogónak születtek (Nem feltétlenül csak rád értem, vannak itt tőled durvább esetek is), arról nem a nők tehetnek. Hidd el, hogy a férfiak többsége is kb. ennyire sz@rba se nézi az ilyen fiúkákat, csak ők ezt nem veszik észre.

Amúgy még arra se vennék mérget, hogy egy nő nem győzne le "fizikai erővel" néhány itt fröcsögő Vérpistikét, akik állítják, hogy majd megvernek pár lányt (szintén nem feltétlenül rád vonatkozik).


Az pedig, hogy csak a nők élnek vissza az "adottságaikkal" elég röhejes... Nemtől függetlenül mindenhol vannak olyan emberek, akik szeretnek kihasználni olyan balfékeket, akik hagyják.

24F

2012. máj. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hú, haver, ez nagyon ott volt.

(megjegyezném, a férfiak is visszaélnek, ahogy a nők. De nem minden férfi, és nem minden nő. A kérdés sarkított, a válasz sugallt. Akart már megverni férfi elfogadható ok nélkül. A pofont pedig se nőtől, se férfitől nem tartom elfogadhatónak egy vitában. Cipekedtem is, elég sokat, jól is jött volna egy erős, nemeslelkű férfi, de nekik érdekesebb volt látni a picike csajt, ahogy kűzd a csomagjaival. Ezt még hozzá akartam tenni, attól, hogy te ezt látod, nem biztos, hogy mindenhol ez van. Zárójel vége. A nagyszájú csajok egy része pedig valóban gyáva. A bátraktól meg mentsen meg az ég.)

2012. máj. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Még egyszer mondom, a kérdésem kizárólag költői jellegű volt. Nem vagyok erőszakos ember, sem nőt, sem férfit nem bántok.Azért tettem fel a kérdést, mert nem tetszett, amiket mostanában tapasztalok.

A harmadik válaszolónak igaza van, valóban ott kezdődnek a problémák, amikor egyes hímek a nőstények seggét nyalják. Ők még nem tudják, hogy a lányokat nem hátul, hanem elől szabad csak nyalni. :)

Az utolsó válaszolóval pedig együttérzek. Én mindig szoktam segíteni, neveltetés kérdése az egész.

2012. máj. 29. 23:11
 8/9 anonim ***** válasza:

Valahol megnyugtat, hogy költői volt a kérdés. Van időszak, amikor bunkóbb emberekkel futunk össze (nemtől függetlenül), de én ilyenkor igyekszem arra gondolni, hogy 1. sok rendes ember is van, 2. neki is van valami nyomora.

Én mondjuk hiszek a diplomáciában, és abban, hogy egy rikácsoló r.bancot, vagy egy felbőszült bikát is le lehet nyugtatni. Valahogy.

2012. máj. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha hülye nőkkel találkozol, attól még nem kéne általánosítanod. Sem nemesebb lelkűnek kikiáltani a férfiakat, mert téged megkarmolt egy cica.

Aki hülye és hagyja magát, azt nemtől függetlenül átverik. És ezt ugyanúgy megteszik a férfiak is a nőkkel, nem csak fordítva. Nem kéne ezt is, az egyes emberek viselkedését nemi sztereotípiává degradálni, mert nem az. Ez egyes emberek szemétsége, ami nemtől független. mindig voltak és lesznek is szemét nők, és szemét férfiak, akik átgázolnak a papucs pasikon és a gyenge nőkön. Nem kéne ezen így kiakadni.

2012. máj. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!