Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig mehet ez így? Már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig mehet ez így? Már sosem lesz nyugtom?

Figyelt kérdés

Ha már egy napig nem látom az utcán azt a férfit, aki tetszik nekem, vagy nem futok össze vele, teljes letargiába esek... hogy lehet ebből kimászni? Mennyi idő után lenne jobb? Mennyi időt kellene kibírnom, hogy elkerüljem őt? És természetesen ne essek újra kísértésbe, ha meglátom...

Múlt hét hétfőn beszéltem vele utoljára, azóta minden nap összefutottam vele, ő mosolyog és int, én meg belehalok minden alkalommal. Tegnap nem láttam, azóta kész vagyok, csak rajta jár az eszem. 30 évesen így megbolondulni... de el akarom felejteni!


2012. jún. 1. 11:18
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Még egy infó! Nem csak el akarom felejteni, hanem el is kell felejtenem, mert ő nős férfi!
2012. jún. 1. 11:19
 2/11 anonim ***** válasza:
korod?
2012. jún. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Írtam, 30 éves vagyok :-(
2012. jún. 1. 11:22
 4/11 anonim ***** válasza:
Foglald le magad vmi hobbival, menj el nyaralni, vagy biciklitúrára.
2012. jún. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

jaaa, hogy te vagy 30.

azt hittem a férfi 30 és te valami kis 15-16 éves kis hülye ribi vagy.

2012. jún. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszi, mert csak a tizenéves kis hülye ribik lehetnek szerelmesek?

A baj, hogy nem tudom elkerülni, túl közel lakunk egymáshoz. Legalább is nagyon hosszú ideig biztosan nem...

2012. jún. 1. 11:28
 7/11 anonim ***** válasza:
Haoblo helyzetben vagyok csak a pasi nem nős hanem idõs hozzám én egy hete kerülöm szürke kocsira nem nézek mert mindig onnan integet mosolyogva már kezdek kijönni az egészből de hogy milyen hatást vált ki ha ujra összefitok vele azt mem tudom de előre félek szerintem adj magadnak két hetet mondogasd h nem is olyan jo pasi fedezz fel hibákat benne ës lépj tovább én is azt probalom
2012. jún. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A múltkorában megpróbáltam, hogy rá sem nézek, erre föl megállított az úton, hogy miért haragszok rá... na ezzel sem segített... nem tudom úgy elkerülni, hogy ne tűnjön föl neki, és akkor meg visszaránt a letargiába.
2012. jún. 1. 11:30
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát igen nálam is ezt csinálja direkt nem szolok hozzá mikor ott van de csak megszolit hogy mizujs és ugye akkor rá kell néznem és megy ujra szerintem utazz el pár hétre én is azon agyalok hogy elmegyek innen kis időre addig se látom vagy dolgozok ide nem jön be ugy sem max elautozik és integet amire véletlen figyeltem de elrántottam a fejem gyors nehéz ez igy
2012. jún. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az én tizenéves kis hülye ribim 40 feletti. :-)

Ha nem teszel semmit, akkor nem fog megoldódni. Foglald el magad, élj és találj magadnak valakit!

2012. jún. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!