Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan pasi aki egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan pasi aki egy kapcsolatban nem akar azonnal szexet?

Figyelt kérdés

hanem mondjuk várna pár hónapig míg jobban megismeri a párját ha a járás előtt még nem ismerték egymást? ha igen, mennyit várna?

csak 16 év alatt vannak ilyen srácok, vagy akár 20 fölött is? mennyire fontos, hogy kiépüljön a bizalom és mennyit szeretnétek tudni a lány előéletéről, mielőtt bármibe belevágtok? kíváncsi vagyok



2012. jún. 1. 20:00
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Te megcserélted a prioritást, babám! 16 év alatti srácok a nagy kangörcsösek, míg 20 év felett már jócskán megérett az eszük. De ez a hölgyön múlik, hogy meddig várakoztatják az urakat.
2012. jún. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
Persze, hogy léteznek. Személy szerint én annyit várnék egy lányra, amennyi idő szükséges lenne a számára. Az addig eltelt időt is el lehetne hasznosan tölteni :)
2012. jún. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nem tudom. a környezetemben azt tapasztaltam, hogy míg 15-6 évesek voltunk, a kortársaim nagy része, főleg a fiúk szüzek voltak. volt hogy már 1 éve jártak a csajjal és csókon kívűl még nem volt semmi. most meg, 20-on fölül meg már azt hallom hogy 3. randin volt szex sőt, valaki egyéjszakás kalandból indította a kapcsolatot
2012. jún. 1. 20:05
 4/10 anonim ***** válasza:
Miért, szerinted a szex időpontja attól függ, hányadik randin vagytok? A 3madikon még nem az igazi, ötödiken belefér? LOL
2012. jún. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
mindenki az első perctől meg akar du*gni, csak van aki kivárja :D
2012. jún. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az előttem válaszoló majdnem jól írta.

A fiúk megkívánják a lányt, de ha szereti akkor nyilvánvalóan kivárja az időt. Én sem rögtön rávetem magam.

Előző barátnőmmel több mint 2 hónapot vártunk, és messze nem volt szűz stbstb... De mégis vártunk mert jobbnak láttuk. De nekem 20 alatt sem ez volt a lényeg, inkább az igazit keresem minthogy mindenkin átmenjek... :)


20/f

2012. jún. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Diavolino44 ***** válasza:

Én már az elején tisztázom, hogy az első hónapban nincs szex mert nem fogom tudni tisztelni! Akárhogy kérem, akármit mondok ne engedje.

S ezután indul a vadászat, minden erőmmel azon vagyok hogy lekerüljön róla a bugyi. Ez egy hihetetlenül izgalmas játék. A levegő tele van szexualitással. Tudom, hogy ő is akarja de mégsem engedi. Az igazi tiltott gyümölcs!!

Én azokat tartom lúzereknek, akik első randin ágyba kötnek ki...

2012. jún. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Hogy a viharba' ne lenne? Nekem pl mindegy mennyit kell várni, rohadtul nem vagyok sietős fajta:D
2012. jún. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Fehérlófia ***** válasza:
Pl én. Nekem idő kell, hogy el tudjak lazulni a lány mellett.
2012. jún. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
szerintem meg akármennyit felesleges várni azzal mert még egyenlőre az élet nem örök hogy a szexel bármeddig is várjon az ember. mondjuk az durca lenne hogy 50 évesen kezd el szexelni a pár mert olyan sokáig várt mondjuk a pali a csajra. mivel én szex centrikus vagyok s "kanos" is így annyit nem bírnék tudni várni mert nálam van egy farok karbantartó rituálé aminek a lényege hogy kiüríteni hogy ne pangjon benne mert nem jó egészségügyi szempontból ha sokáig pang benne. nem feltétlenül mindennap csinálom de "gyakran"
2016. júl. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!