Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 út közül melyiket válasszam?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 út közül melyiket válasszam? 1: ősszel elkezdem az egyetemet a vágyott szakon és lemegyek egy vidéki városba koleszba 2:összeköltözöm Pesten a barátommal, akivel évek óta együtt vagyok és nem megyek egyetemre, hanem dolgozom

Figyelt kérdés
Tehát a bulis élet vagy a kiszámítható állandóság? Szeretem a pasimat,de végleg nem akarom hozzákötni magam,még fiatal vagyok.Viszont ha lemegyek vidékre,szakit velem,mert a távkapcsi nem működik.Vágyom ugyanakkor a társaságra is,bulikra,mindenre ami az egyetemmel együtt jár...nem tudom...
2009. jan. 25. 08:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
egyetemet. Dipmolmaval olyan munkat munkat talalsz, amit szeretsz is. Bejutottal a vagyott szakra, az egyetemi evek tenyleg szepek....tobbet kereshetsz diplomaval. Anelkul valami szar allast talalsz, nem is vagy biztos az erzelmeidben a baratoddal kapcsolatban, fiatal vagy...annyi mindenkivel talalkozhatsz, inkabb most mosol fozol a parodra, akivel ki tudja..lehet szakitanal hamarosan es akkor verheted a fejed a falba, hogy nem mentel egyetemre.
2009. jan. 25. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
70%
ha tudod hogy nem maradtok együtt örökké, akkor menj egyetemre!!! egy férfi végett ne rontsd el az életed!!! hadd szakitson... ez azt jelenti hogy nem is szeret annyira!! én is átmentem egy távkapcsin és most házasok vagyunk és van egy fiunk. Pedig minket egy óceán választott el.
2009. jan. 25. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
69%

Hát én nem vagyok koleszos de azt felejtsd el hogy az egyetem bulixDXDXD az egyetem kőkemény tanulás....már ha nem valami kamu btk s szakon van az ember..már bocsxD

de persze álasdz azt mert az a fontos, ha szeretitek egymást akkor ez nem lehet gond...

2009. jan. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat! Várok még továbbiakat is! Utolsónak: nem értem az utolsó mondatodat,mit akartál írni?? :D
2009. jan. 25. 09:04
 5/13 A kérdező kommentje:
1ébként tudom h az egyetem nem csak a buliról szól,nyilván elsősorban tanulni mennék...:) csak hát ott van még az is h diákélet és miegymás...
2009. jan. 25. 09:58
 6/13 anonim ***** válasza:
71%

Pasi szakít mert távkapcsi nem mükszik: megszokta, hogy jódolgva van, az egyetemisták közül rengetegnek van távkapcsolata. Van előnye hátránya.


Viszont az egyetemen és közegében (város) lehet h megtalálod a mégjobb fiút, a mégjobb kapcsolatot, sosem lehet tudni. Szerintem fiatal vagy, inkább egyetemen.

Választhatod azt is, hogy megpróbálod rábeszélni, hogy az első félévet távban csináljátok, és ha nagyon nem megy neked sem a fiúnak, akkor véget vetni.

2009. jan. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
ki ne hagyd az egyetemet ;) azok a legszebb évek :D :) diáknak lenni a legjobb ;) (sok sikert, akárhogy is döntesz)
2009. jan. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

egyetem. bulik. ismerettségek. tudás. diploma. jó állás.


munka. minimálbér (érettségivel nem sokra mész). nyomor. házimunka.


TÁVKAPCS=SZAKÍTÁS?

2009. jan. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Akárhogy is döntesz: pasid lehet másik, életed csak 1 van.
2009. jan. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
54%

Ha nagyon szeretitek egymást, akkor maradj vele. Neked tudnod, h mennyire ragaszkodsz hozzá... Amúgy meg levelezőn is tanulhatsz, és akkor dolgozhatsz is mellette.

Csak te dönthetsz, sok sikert!!!:)

2009. jan. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!