Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 'ssza meg, miért vagyok ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

'ssza meg, miért vagyok ilyen válogatós?

Figyelt kérdés
...már rég lehetne újra valamilyen csajom, de valahogy nem sikerül nekemvaló lányt találnom...külső legyen csinos, helyes - normális, ne pedig festetthajú .."odaégettbőrű" plázacica...és tudjunk elbeszélgetni - legyenek közös témáink...
2012. jún. 3. 04:28
 1/4 anonim ***** válasza:
57%

kurj meg minden elérhető nőt.

aztán amelyiknek el bírod viselni a társaságát hosszabb távon,nem b@ssza fel az agyadat,az a szerelem.

2012. jún. 3. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
49%
Az első válaszadónak igaza van.
2012. jún. 3. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
'szd meg, nem válogatós vagy te, csak igényes, és ne hallgass az első két kölyökre, nagyon sok ilyen lányt tudsz találni, csak nem a buliban kell keresni őket.
2012. jún. 3. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én csak ilyen lányokat ismerek, ők meg arról panaszkodnak nem találnak normális fiút.
2012. jún. 3. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!