Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak dolga a kezdeményezés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak dolga a kezdeményezés?

Figyelt kérdés
2012. jún. 3. 13:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
90%
Igen
2012. jún. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Keleteurópai, félfeudális, himsoviniszta országban - mint Magyarország - igen. Nyugatabbra nem, keletebbre változó
2012. jún. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
68%
Igen.
2012. jún. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
tudod a lányoknak is kell a pasi, de nem kezdeményeznek "férfi kezdeményez " etiket miatt.de könnyebb lenne ha csajok is kezdeményeznének.
2012. jún. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 Vree ***** válasza:

És ha ezt elhiszed és inkább vársz akkor te koppansz. :D


Ha lány vagy akkor is meg kell tanulnod leadni a jelzéseidet.


Egyébként én nem sértődnék meg ha egy lány hívna el. Sőt örömömben a földhöz csapkodnám a fenekemet, hogy milyen jól indul a kapcsolat, nem kell majd nekem találgatni hogy most éppen mit szeretne amit nem mond el.

2012. jún. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Én nőietlennek érezném és marhára zavarban lennék, ha én hívnék el egy fiút. Jelzések-persze! Ha kapcsol?-Remek! De hogy én hódítgassak meg valakit? Ráadásul hogy tekintene rám ezután?? Persze más a helyzet szerelem esetén, de nem fogom elhívni valahová, elvinni vacsorázni, persze vigyek is neki virágot...nem, ez egy idegen fiúnál kizárt. Mosolygás távolról, egy tánc, valami jel...
2012. jún. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

"De hogy én hódítgassak meg valakit?"


nem a hódítgatásról van szó, hanem a kezdeményezésről.


hogy tekintene rád? hát így meg úgy ahogy magyarországon a férfiak a nőkre. hímsovinizmus, és a konyhában a hely. ha nektek, lányok, ez jobb...

2012. jún. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
41%

Igen.

Nekem eddig ebből sosem származott gondom, mindig kezdeményeztek a férfiak.


Aki nem kezdeményez, annak vagy nem tetszel, vagy annyira visszahúzódó, hogy később sem tudsz vele mit kezdeni.

2012. jún. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

# 7/8

Ne haragudj, de nekem a hagyományos női-férfi szerepekkel nincs gondom...és igen, én szoktam főzni a barátomra.

A kezdeményezés meg nálam az, hogy odajön, és ismerkedni akar velem. Szerintem a nő teszi meg sokszor az első lépést a jelzések leadásávsl, de ha arra a férfi nem reagál, akkor én nem fogok oda menni,hogy rátukmáljam magam...másrészt nem is kéne olyan pasi, akinek nincs ennyi bátorsága, hogy leszólítson.

Az ilyenek azok, akiknál ha megkérdezed randin, hogy hova menne szívesen, azt válaszolja: "nekem mindegy." és idiótán mosolyog.

Mindez persze hipotetikus, lévén, hogy van barátom, aki kezdeményezett nálam, és nem nekem kellett eladnom magam mint valami olcsó cikket...

2012. jún. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
igen, elég hipotetikus, mert te magadról beszélsz, én meg általánosságban. engem se zavar a "hagyományos férfi nő szerep", csak én szeretem ha egyenlő vagyok a partneremmel
2012. jún. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!