Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Komolyan itt tartunk? (Videó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan itt tartunk? (Videó lentebb. )

Figyelt kérdés
2009. júl. 1. 17:21
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
86%
atyavilág,ez nagyon durva :S
2009. júl. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
85%

aztapitsa..o.O

Manapság annyi kis csitri van aki azt hiszi hogy ezért fogják őket becsülni a fiúk.. pedig jobban becsulik azokat a lányokat akik nem fekszenek össze mindenféle sráccal...-.-

2009. júl. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
78%

Nahat! Most egy kicsit megdobbentem, azt hittem, hogy csak a filmeken van ilyen :O

32/n

2009. júl. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
88%
Most nem azért de csodálkoztok? Egy ilyen média hálóban mint ami nálunk van nem csodálkozok semmin. Persze lehet mondani, hogy ne nézd, meg ne olvasd, de könyörgöm, mit lehet akkor helyette nézni és olvasni. A környezetemben mondták jól a haverok: "Ezt az országot lehülyítik, lerombolják, hogy bármit lehessen vele tenni és eladni neki."
2009. júl. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
62%
ezt a vidi még én ajánlottam fel csak nem itt hanme vhol máshol a puruttya bolgnak még ott fenn is van ez a vidi de ott vannak még durvábbak is ha már itt tartunk
2009. júl. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
82%
azta mekkora egy k*rva.....no comment!
2009. júl. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
62%
hát az bizti én amikor először láttam csak azon röhögtem hogy még nem csapta meg őket és még enm is dugták meg rendesen
2009. júl. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
61%
Látszik a színvonal. Első látásra azt hittem, hogy egy kisebbség tagjai ezek, aztán rádöbbentem, hogy mégse. Szánalom magasiskolája.
2009. júl. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
2%
lehetne több ilyen lány is :c
2009. júl. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
82%
ez nagyon kemeny es durva egy video,en csak sajnalni tudom ezeket a lanyokat de az o hibajuk is egyben de azert a fiuknak nem kene kihaszinalni a helyzetet,bar a mai fiatalok...persze vannak kivetelek pl en es a baratom soha nem rugunk be bulikba es en nem megyek el mas pasikkal "huncutkodni",nem ertem "ezeket" a lanyokat
2009. júl. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!