Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon mit gondolna az eladó,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mit gondolna az eladó, ha egy hímnemű egyed harisnyát és tangát vásásáról?

Figyelt kérdés
:D:D

2012. jún. 4. 15:56
1 2
 1/15 D_Jones válasza:
96%
Ha egy kicsit is normálisan nézel ki, akkor annyit, hogy a csajodat szeretnéd meglepni.. Ha viszont fel is próbálod.... :D
2012. jún. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%
Semmit, magasról leszarja. Én voltam eladó boltban, az embernek kb a harmadik napig érdekesek a vásárlók, utána pont mindegy ki mit vesz.
2012. jún. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem semmit. A lényeg, hogy vásároljon, hogy mit vesz, az az egyéni problémája.
2012. jún. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
94%
Pont lesz@rják, az a lényeg hogy a kasszában legyen lóvé!
2012. jún. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
94%
Azt,hogy lábfetisiszta vagy.
2012. jún. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
95%
Azt hogy a barátnőjének vesz ajándékot...
2012. jún. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
95%
Hogy valakinek veszi.
2012. jún. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
95%
Hogy a barátnőjének veszi.
2012. jún. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
96%

Azt, hogy a barátnőjének veszi. Én is vettem már harisnyatartót és combfixet, amikor égő fejjel megkérdeztem, hogy merre találom, akkor mondta a nő, hogy aznap én vagyok a második pasi, aki ezért a kombóért jött.


Megjegyzés: van egy haverom, aki többször is vett tangát ajándékba a volt barátnőjének. Ez idáig - mint mondtuk - tök megszokott, csakhogy ő a méretet onnan tudta megjegyezni, hogy a csajra kényelmes tanga pont kényelmes az ő fejére is. Nem volt egy szívbajos gyerek, a kiválasztott darabot mindig felpróbálta ott helyben. Egyszóval láttak az eladók már nálad furcsább bogarat is :).

2012. jún. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
94%

1. Semmi köze hozzá, lényeg hogy fizesd ki és menj a dolgodra.

2. Az eladók 99% át egyáltalán nem érdekli hogy a vásárló mit vesz. Ha esetleg valaki férfi létére egy raklap női fehérneműt vásárol abba sem lenne beleszólása mert semmi köze hozzá, ha kell neki fizessen és vigye, ennyi.

2012. jún. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!