Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő után felejtettétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után felejtettétek el az exeteket?

Figyelt kérdés
2011. dec. 14. 15:49
 1/10 anonim ***** válasza:

Van akit 4 év után,most van akit 2 év után se...Ill túlvagyok meg minden,csak egyszerűen a lezáratlan dolgok mindig bennem maradnak.Egy mondatnyi magyarázat bőven elég lett volna mindig és akkor rendben lenne minden....

(ezek nem a szeret/nem szeret kategóriájú magyarázatok lettek volna).

N.

2011. dec. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Változó. Általában mikor jött a következő.
2011. dec. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért kéne "elfelejteni"? Az életed része volt hosszabb-rövidebb ideig. Általa is váltál azzá, aki vagy.

Nem kell elfelejteni. Csak tudni kell helyén kezelni. Ő a múltadhoz tartozik, amit nem tudsz megváltoztatni, el kell fogadnod neked is és a leendő párodnak is. Viszont a jövőbe kell nézni.

2011. dec. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
soha
2011. dec. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 PT-Daniel ***** válasza:

Elfelejteni talan sosem.

En ugy ertelmezem a kerdest, hogy meddig tart az, hogy faj, amikor ra gondolsz.

Az elsö komoly kapcsolatom utan 1,5 - 2 evig tartott. Közben mar massal voltam, akit nagyon szerettem es nem azert fajt, mert vissza kivankoztam volna az elözö kapcsolatomba, csak egyszerüen fajt.

Aztan vele majdnem 5 evig voltam együtt, az utolso fel evtöl eltekintve, nagyon boldogok voltunk es rengeteg szep dolgot eltünk at. Vele pontosan egy eve szakitottunk.

Annak ellenere, hogy most is parkapcsolatban vagyok egy lannyal, akiröl meg csak almodni sem mertem, akivel rengeteg közös van bennünk, nem mulik el olyan nap, hogy ne jutna eszembe az exem, ne fajjon az a tudat, hogy mit hagytunk odaveszni. Nem jönnek vele ujra össze, szeretem a kedvesemet, holott lassan egy ev elteltevel meg mindig nem voltam kepes azt mondani neki, hogy "Szeretlek!" Pedig együtt is elünk mar. Amugy nem vagyok egy melancholikus ember, de ez az a tema, ami nap mint nap faj...

2011. dec. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
sosem,még mindig itt él a szívem sarkába:(
2011. dec. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Pár nap.
2011. dec. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Jaj ugyan már!! Aki olyanokkal jön, hogy soha nem tudnám elfelejteni, mert az életem része volt stbstb.. Gondolj már bele!!Összejössz valaki mással, szereted, jól elvagytok és ezek után nem felejtenéd el mert az életed része volt?? Most van más, aki az életed része- nem véletlenül vagy vele. Ilyet csak a még régi kapcsolat emlékét pátyolgató, érzékeny lelkületű nők mondanak...

Ilyenkor szégyellem borzasztóan, hogy nő vagyok..:/

2011. dec. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
én már 3 éve szakítottam és még mindig rá recskázok
2011. dec. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
pár nap, pedig 4 évig jártunk 20
2011. dec. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!