Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 35 fölötti nők! Ti visszautasí...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35 fölötti nők! Ti visszautasítanátok egy 22-26 éves férfi közeledését?

Figyelt kérdés

Nem olyan "közeledésre" gondolok hogy "szia d*gunk?" hanem normális nyitást, elhívást.

A férfi mondjuk legyen "jó pasi", nem egy Brad Pitt, de egy jóképű sármos pasi.

Mit reagálnátok? Mondjuk egy buliban, buszon, tescoban stb..


Elhajtanád mondván "úgyse lesz belőle hosszú távú kapcsolat" vagy pozitívan reagálnál "belemennél, de tudnád hogy max pár hónapnál nem fog sokkal tovább tartani."


Kíváncsi vagyok a véleményetekre, legyetek szívesek válaszolni!

Köszönöm!


2011. márc. 8. 15:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ter,észetesen igen, mert én személy szerint nem tudnék megbizni egy ilyn korú férfiban. Fiatal, bármikor leléphet ha úgy alakulnának a dolgok. Ez nem törvényszerü, de sajnos ez a szomorú igazság.
2011. márc. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Személy szerint udvariasan visszautasítanám. Ennyi idősen egy nő már megélt egyet s mást, és olyan férfira vágyik, aki tapasztalt, nem pedig egy szinte még gyerekre - aki szinte valóban a gyereke lehetne. Már aki hosszútávra tervez. Ha valaki minden mindegy alapon, majd meglátjuk módra éli az életét, püff, nem jött be, ez van, az nyilván simán belemegy.

Végülis elgondolkodtató, hogy egy ilyen fiatal fiú viszont még szenvedélyes, naiv, formálható, rajongó típus ebben a korban... Hát, most ellentmondásba kerültem önmagammal :) Nem tudom. Attól függ, mennyire lenne sármos. Mondjuk az egyetemi tanulmányait nem fizeteném... Azt meghagynám a kapuzárási pánikos 50-eseknek. Ergo nem tartanám ki/el. Ettől függetlenül úgy gondolom, hogy a pánikoló, önigazolást kereső 35-ös nő megy csak bele egy ilyen eleve halálra ítélt kapcsolatba, ami esetleg csak a d*gásról fog szólni, amire felvágva, a fiú az összes barátjának elmesél majd a legapróbb részletekig.

2011. márc. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
ja igen egy 36éves nőnek egy 24éves férfinemű ember a gyereke lehetne , hát majd bizti :D
2011. márc. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
32 voltam,a srac meg 24...ment a dolog,majdnem 2 evig,akkor meg eszebe jutott,hogy hazasodni akar...ebbe mar nem mentem bele(a kora miatt)...pedig lehet,hogy ment volna a dolog...fene tudja...de most mar biztosan nem probalnam meg.
2011. márc. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Pont az a lényeg a kérdésemben, ahogy 4. válaszolt.

Vagyis ha tudja a nő hogy nem akar "elkötelezett" kapcsolatot -lásd házasság, gyerek- akkor bevállal-e egy (sokkal) fiatalabb párt. Tehát ha mindkét fél "úgy tesz" mintha nem lenne komoly a dolog, csak élvezik egymás társaságát, amiben természetesen benne van az intellektuális kacsolat is, habár a szexualitás nagyon fontos, akkor működhet-e egy ilyen se nem rövid se nem hosszútávú kapcsolat.

2011. márc. 8. 18:27
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én röhejesnek érezném magam, ha 35 évesen egy huszonévessel kezdenék. Imponálna a közeledése, de nem mennék bele szerintem.
2011. márc. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Gondolkodás nélkül visszautasítanám, mindegy, hogy komoly vagy nem komoly kapcsolatról van szó. Mondjuk nem vagyok híve a laza, kötöttségektől mentes kapcsolatoknak, de azt sem gondolom, hogy pusztán a kora miatt képtelen lenne valaki elköteleződni. Én huszonévesen is ilyen voltam, férfiak között is akad jó néhány, akinek nem minél több nő felpróbálása a célja a huszas éveiben. Szóval nem a kora miatt utasítanám el alapvetően, hanem azért, mert számomra nem vonzóak szexuálisan a nálam fiatalabb férfiak. Ez mindig így volt, akárhány éves voltam, soha nem tudtam fiatalabb férfiakra férfiként nézni. Van egy 10 évvel fiatalabb fiútestvérem, akinek gyakorlatilag a pótanyja voltam, talán ez is hozzájárult, hogy erre a korosztályra, vagy még pár évvel idősebbekre is szinte "anyai" szemmel nézek. Hiába sportosak, igényesek, jóképűek, intelligensek, egyszerűen nem tudok úgy nézni a huszonévesekre, mint potenciális partnerre. Mondjuk a harmincasokra is nehezen. Én 35 felett vagyok, a férjem 8 évvel idősebb nálam, szóval nekem ez nem pálya.
2019. júl. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!