Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kérdez a szüleimről és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kérdez a szüleimről és a többi dolog?

Figyelt kérdés

Van egy pasi akivel csak haverok vagyunk, bár az utóbbi időben igazából már nem tudom eldönteni. Egész furcsákat mond mostanában, például hogy ő szívesen találkozik velem, de őt erre fel kell szólítani, de ne vegyem úgy, hogy ha nem keres akkor már nem vagyunk haverok, hanem én hívjam, ha együtt akarok vele csinálni valamit.

A másik, hogy megkérdezte, hogy a szüleim milyen kapcsolatban vannak, én annyira meglepődtem, hogy hogy jön ez ide, hogy meg se kérdeztem miért kérdezi. Ez miért fontos egy barátságnál(vagy egyáltalán)? Én még nem tudom, de ha kiderülne, hogy többet akar, valószínűleg nem mondanék nemet, de kezd érdekesen viselkedni. (Nem akarok rákérdezni mert a barátságot elrontani nem akarom van más megoldás?) 22L. A pasi 29.


2012. jún. 5. 17:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egy baráti kapcsolatban is teljesen normális dolog, ha egymás családjáról is érdeklődünk, vonzalom nélkül is. Csak ehhez a részéhez tudok hozzászólni, mert ennyiből nem lehet megfejteni egy számunkra idegen ember viselkedését, főleg ha te sem tudod, mint barátja. :)
2012. jún. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy vannak rossz tapasztalatai. Nem kezdeményez, nem szeretne visszautasításban részesülni, ha te hívod, akkor jó, ha viszont elutasítanád, akkor sérülne az egoja.Így ha hívod, megy, ha nem hívod, akkor kivár.

Lehet, hogy zűrös család gyermekével nem akar kapcsolatot.

2012. jún. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azért kombinálsz,mert több ez mint barátság,csak kellene egy kis kezdőlökés a pasi részéről.
2012. jún. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1-es, köszi a választ, így elolvasva a kérdésem, tényleg nehéz hozzászólni. :))

2-es, tudja hogy milyen családból jövök, a bátyámat is jól ismeri, de a szüleink sose kerültek szóba, ezért volt furcsa. De tényleg így van, hogy ha nem keresem akkor ő sem (vagy nagyon ritkán), de ha hívom azonnal jön.

3-as, köszi, szóval lehet, hogy ezt csak én képzelem be, ő pedig még mindig tényleg csak barátkozik? Tulajdonképp beszéltünk egy kicsit a kapcsolatairól is, hogy kicsit bezárkózott, mert sokat bántották és van egy nő akit nagyon kedvel és évek óta jóban vannak, de annak van pasija. Most tényleg gondolkodom, de még ez is belefér a barátkozásba.

2012. jún. 5. 17:46
 5/5 anonim válasza:

Ha magadtól nem tudatod valahogy akkor rákérdez. Gondolj csak bele, te nem tudod minden jobb barátodról hogy a szülei elváltak-e vagy esetleg élnek-e még?

Látod.

2012. jún. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!