Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a legjobb fiúbarátomba! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat vagyunk együtt,szinte minden egyes nap,ilyenkor nyáron reggeltől estig is akár.Van egy olyan érzésem,ha elmondanám neki,összejönne ő velem,csak komolytalan tipus,inkább csak a szexre megy a lányoknál.Még sosem volt hosszú kapcsolata...elmondjam neki,hogy mit érzek vagy ne? Félek ha összejövünk és eldob mint egy rongyot,utána annyira meggyülölöm,hogy köszönni sem köszönnék többet neki..:Sviszont ha nem mondom el ,megőrülök...ti mit tennétek a helyemben?
2011. júl. 4. 10:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha a helyedben volnék elmondanám neki mit érzek.
2011. júl. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Néha érintsd meg, váljon neki nyilvánvalóvá, h többet érzel iránta, mint barátság. Esetleg smárold le és várd a reakcióját. Ha nem utasít el, akkor utána bármi lehet, ha igen, nos legalább tudod mi a helyzet.
2011. júl. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
HA csak úgy minden előzmény nélkül lesmárolod, enyhén ribancnak fog tartani, akivel nem tud komoly kapcsolatot elképzelni. Miért hiszi mindenki, hogy a férfiak szexmániás állatok, akiket csak ezzel lehet megfogni?
2011. júl. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem minden előzmény nélkül gondoltam, de szerintem ennyi esze van a kedves kérdezőnek is. :)
2011. júl. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
ezt a megérintős dolgot csinálom már egy ideje..:)itt ott hozzáérek,amikor a pólóján volt valami úgy sepertem le róla,hogy közben kicsit megsimogattam a hátát..stb..jolvan,elmondom akkor neki.köszi a válaszokat:)
2011. júl. 4. 10:52
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha tényleg ilyen egy "nőcsábász", akkor én a helyedben nem mondanám el neki, h tetszik. Inkább érd el azt, h Ő érdeklődjön irántad ilyen téren. Pl szimplán említsd meg, h múltkor a buszon bámult egy helyes srác, aztán odament hozzád, bevallotta, h tetszel neki, stb. Tehát lássa, h bejössz a fiúknak és így le is veheted a reakcióját. Aztán ha bepróbálkozik nálad, légy vele gúnyos: mondd neki, h jól ismered őt és tudod, h nem az a hűséges típus, így neked se kéne. Nem fogja nyugton hagyni, az biztos. :)
2011. júl. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Amikor más srácról beszélek,látom rajta,hogy minden egyes részlet érdekli...meglepően furcsa..csak mért pont miattam változna meg?:(minden barátnőjét megcsalta eddig,szemrebbenés nélkül..majd meglátom milesz..:/
2011. júl. 4. 11:04
 8/9 anonim ***** válasza:
Na EZÉRT mondom, h ne öntsd ki neki a szíved, mert onnantól nem leszel számára érdekes. Abból, amit leírtál, az jön le, h tetszel neki. De az ilyen fiúknál muszáj egy kicsit taktikázni. Nyugodtan mesélj csak továbbra is a fiúkról, akiknek tetszel, esetleg kérd ki a tanácsát, h akkor most randizz-e ezzel a fiúval? Vagy járj-e vele? Ha tiltakozik, akkor nyilvánvaló, mit akar.
2011. júl. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nehéz a dolog, mert ha éppen úgy szakítotok, hogy összevesztek, akkor az eléggé necces, hogy a továbbiakban meg marad-e ez a jó barátság.

Viszont, én úgy tartom, hogy egy fiú-lány kapcsolat csak a szex után válhat igazán mély, baráti kapcsolattá. Persze ezt mindenki másképp gondolja, de nekem eddig ez bevált.

Azért, ha eldöntötted, hogy mi fogsz csinálni, akkor írd meg, kíváncsi vagyok rá.

2011. júl. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!