Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebből is rá fog jönni anya?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből is rá fog jönni anya?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem vkivel,és összejöttünk,anyának csak mesélni szoktam róla,meg hogy ekkor meg akkor talizunk,szerintetek ebből is rájön majd,hogy járunk?Ő az első barátom.

16/L


2012. jún. 5. 21:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, már rá is jött :)
2012. jún. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hát szerintem fel fog neki tűnni, hogy sokat emlegeted:)
2012. jún. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha valakit sokat emlegetsz akkor az nem közömbös ezt minden ember tudja.Igy sejti hogy neked tetszik illetve szereted a srácot és lehet már leszürte hogy van valami köztetek
2012. jún. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Na végre egy normális tini lány aki 16 évesen ismerkedik meg az első barátjával. Igazi kuriózum vagy ;)
2012. jún. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
74%

Amikor először szerelmes lettem, azt hittem, mindenki az arcomról olvassa majd le. Ezért megkérdeztem anyut, aki akkor még nem tudta: Nem látsz rajtam valami szokatlant? Rám nézett, elgondolkozott, majd megkérdezte: Befestetted a szempilládat?

:D

2012. jún. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem vagy valami okos kislányom, hát látszik, hogy az apádra ütöttél.


Anyu

2012. jún. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!