Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, puccos, csicskás buta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, puccos, csicskás buta libák, vagy nem annyira szép, de nagyon intelligens csajok?

Figyelt kérdés

2012. jún. 6. 18:11
 1/9 anonim ***** válasza:
kettes
2012. jún. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Pont az utóbbival b*sztam rá többször. Szóval egyik sem.
2012. jún. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%
Olyan lány kell, akit meg lehet b@szni és mindig készen áll egy menetre, ha akarom, a többi lényegtelen! Éljen a szex!
2012. jún. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Van egy harmadik kategória...

A se nem puccos, se nem ronda...

Sőt a puccos is lehet intelligens.

És a ronda is lehet nagyon buta.

Én egy szép okos nőt fogtam ki magamnak, s nekem pont ő jön be. ;)

2012. jún. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Utolsónál a pont
2012. jún. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%

Kérdező ,ahogy ezeket a szavat használod te biztos nem tartozol az intelligens csoportba.


Az hogy szép az nagyon fontos.Ha nem jön be felőlem lehet akármilyen gazdag vagy intelligens , nem kell.

A külső vonzalom nagyon fontos.A külső megfog a belső megtart.És milyen igaz ez a mondás.

2012. jún. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
a puccos, csicsás buta libákkal eddig jobbak a tapasztalataim mint a "nem annyira szép, de nagyon intelligens" csajokkal... a nagyon intelligens lányokkal legalább annyira meg lehet járni mint a buta libákkal!
2012. jún. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Na ezt remekül megfogalmaztad..attól mert valaki puccos nem biztos,hogy csicska buta liba is! Gondolom te a kettes variáció lehetsz! Mégis az elsö kell a többségnek ;)
2012. jún. 8. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
a harmadik válaszolónál a pont :D:D
2015. jan. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!