Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy fiú a buszon és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú a buszon és nem tudom mit tegyek?! Bővebben lent

Figyelt kérdés

Már szeptember óta együtt buszozunk és már először felfigyeltem rá, de akkor igazán csak azért, mert a buszon fésülködött.:D Azóta több kellemetlen szituba is kerültem, mert valahogy mindig rosszul jöttek ki a dolgok és zavarban is voltam. Két barátnőm tudta és ők folyton azt mondták, hogy menjek oda hozzá, de valahogy sohasem mertem... Egyik nap az egyik barátnőmnél "betelt a pohár" és odament hozzá, hogy megkérdezze a nevét és a korát. A vezetékneve sajnos nem derült ki, mert a barátnőm nem hallotta rendesen,de az viszont kiderült, hogy velem egykorú. Szerintem már feltűnt neki, hogy nem közömbös számomra és amikor együtt buszozunk és úgy adódik a helyzet folyton néz engem. Tegnap viszont teljesen véletlenül arra néztem ahol ő volt és ő a homlokához tette a kezét...a barátnőm szerint nem "szándékos" volt csak véletlenül úgy jött ki(ő is látta). Dühös vagyok magamra, mert már szeptember óta halogatom a dolgot és már kevesebb, mint másfél hét van a suliból. Persze tudom, hogy ennyi idő alatt nem lesz semmi, de egyenlőre az is jó lenne, ha összebarátkoznánk.

16/l


2012. jún. 6. 20:01
 1/6 anonim ***** válasza:
83%

Ezért járok kocsival! Így legalább nem néz a sok idióta ember!!!

17/F

2012. jún. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mivel már tényleg nincs sok hátra a suliból, éppen ezért menj oda hozzá te, úgy ahogy a barátnőd is megtette. Megismerkedni még lehet ennyi idő alatt is, és nem tudhatod ő mit gondol. Legalább kiderülne...

Amúgy szerintem tényleg csak így jött ki a lépés, hogy pont oda tette a kezét. :D

2012. jún. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Remélem igazatok van és köszönöm.:)
2012. jún. 6. 21:25
 4/6 anonim ***** válasza:
33%
R1banc vagy te, hogy odamenjél és felkínáld magad? Utána meg jössz vissza sírni, hogy csak kihasznált. Hallottál már olyanról hogy a lányok jeleket küldenek a pasiknak? Nem, nem kell semmilyen jeleket kreálnod. Már küldtél neki, anélkül hogy tudnál róla. És ő már vette is a jeleidet. Csak hogy ő nem lép! Miért? Talán nem tart jó csajnak, cikizik őt is a haverjai veled, talán már frappáns kis beceneved is van, és/vagy egy tejbetök mulya beszari alak. A férfiak lépnek, és megpróbálják megszerezni maguknak azt aki kell nekik! Még akkor is próbálkoznak, ha a csajnak nem jön be. Nemhogy nálad, akinél látszik, hogy szabad a pálya! Be kéne látnod, hogy nem kellesz neki!
2012. jún. 7. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Sephiroth válasza:
100%

00:48as egy ritka primitiv allat. Mond teged hol tenyesztettek?

Menj oda hozza egyszeruen es kerdezd meg melyik suliba jar, mert eleg gyakran latod, szivesen megismerned stb. Lehet hogy csak kulsore tetszik, majd eldol. Ne legyel nyomulos, baratkozz. Ha te is ugy allsz neki, hogy megismered, elbeszelgetsz vele es majd alakul ahogy alakulnia kell, akkor nem gorcsolsz ra arra hogy uristen mi lesz ha nem tetszem neki stb. Sok sikert.

2012. jún. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és szerintem odamegyek, beszélek vele és majd meglátjuk, hogy alakul a dolog. Ha nem tetszem neki akkor sincsen semmi baj, mert így legalább nem fogok reménykedni és várni arra, hogy valami óriási csoda történjen.:)
2012. jún. 7. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!